Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok irodai munka es...

Hogyan tudok irodai munka es gyerek mellett fogyni?

Figyelt kérdés
Regebben siman ravettem magam a fogyasra, nagyon hajlamos vagyok a hizasra, de mindig le tudtam fogyni minimum 10 kg-t mar kisebb korom ota. Miota dolgozom nagyon elhiztam, irodai munkat vegzek, utana megyek az oviba a fiamert, es itthon eszek, aztan furdes itthoni teendok alvas... es mindennap ez megy. Edzoterembe sem tudok jarni, egyedulallo anyuka vagyok es muszaj a fiammal lennem. Hiaba eszek keveset ha pl nem tul egeszseges es egesznap ulok... hogyan tudnek igy lefogyni? Itthonra betudnek mozgast iktatni napi 30 percet biztos, de nem tudom mit kellene csinalnom, es mit kellene ennem. Kerlek segitsetek ! Nem vagyok lusta, csak inkabb monoton lett az eletem az irodai munkaval, es nem tudom hogyan tovabb... elore is koszonom ! Eletmod valtas is szoba johet, de hogyan? Latvanyos es tartos fogyast szeretnek!
2017. nov. 15. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahova lehet gyalogolj, lepcsőzz. Youtubon vannak jó edzések otthonra akár súlyzó stb nélkül is.
2017. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg több napra előre főzni egészséges kajákat, és azt megenni az irodában. Vigyél egészséges nassolnivalókat, ha amúgy szoktál eszegetni munka közben (mondjuk az plusz kalória, szóval nem ajánlom). Én hétvégén megfőzök mondjuk 3-4 napra is akár (ez mondjuk 1-2 óra max), bedobozolok, aztán csak be kell raknom reggel a táskába.


Ne keveset egyél, kb. 1200 kalória minimum kell, főleg, ha edzel is mellette, de ez nagyban függ a súlyodtól és a magasságodtól is. Figyelj oda arra, hogy sok zöldséget és fehérjét egyél (leginkább csirke, hal, de szerintem mehet a zsírtalanabb sertés és marha is), egészséges zsírokat (magvak, avokádó, olívaolaj stb.), és lassabb felszívódású szénhidrátokat (rizs, mindenféle köles, bulgur, hajdina, teljes kiőrlésű dolgok, zab). Csökkentsd a feldolgozott élelmiszerek arányát és legfőképpen a cukrot. Figyeld, hogy milyen ételektől érzed magad jól, mi az, amit bele tudsz illeszteni a napjaidba, az elején kísérletezgeti kell, mert mindenkinek más igényei vannak.


Napi 30 perc mozgás az teljesen jó, nagyon sok saját testsúlyos, vagy kevés eszközt igénylő, otthoni edzés van youtube-on, ezt váltogathatod HIIT edzésekkel is, az fél óra alatt is garantáltan kicsinál :)

2017. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is a kaján kell változtatni. Ha fogyasztasz ilyeneket mint csipsz, csoki, kekszek, üdítők akkor száműzd őket. És a normális ételeknek a mennyiségét is. Nézd meg neked mennyi étkezés jön be. Nekem napi 4 kell hogy ne érezzem hogy éhezek. És nagyon hatásosak a Rubint Réka tornái. Kemény de hatásos. 20 perce mindenkinek kell lennie önmagára. Pár hónapja csinálom és nagyon szépen alakulok. Csak a torna akkor ér valamit ha a kaja része rendben van. Én is irodai vagyok és használ más szempontból is a mozgás. Plusz energiát ad. Na ezt nem az első héten éreztem, mert akkor az izomláztól egy csepp kellemes érzésem nem volt. Hónapok után.
2017. nov. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszonom a valaszokat, megprobalok mindent amit irtatok, remelem bevalik. :))) ha bevalt, akkor irok ide, hogy esetleg mas, akinek hasonlo problemaja van, olvassa!
2017. dec. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!