Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt le szeretnék...

2 hónap alatt le szeretnék fogyni 10-15kg ot le irom ide alul hogy mi is lenne az étrendem!?!?

Figyelt kérdés

Reggeli:hát nagyon nem is szoktam enni reggel mert nem tudok..


Ebéd:valami hús zöldségel


Vacsora :vagy egy joghurtt vagy alma


Szerintetek le tudok akkor fogyni? ?????


2017. nov. 18. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Normàlis ètrenddel, heti 3-5 edzèssel lemehet 8kg. Esetleg 10 a 2 hònapban. De az "ètrended" szörnyű. Csinàlj egy rendeset, szàmold a makròkat is. Ugyanis a "valami hùs" még mindig nem mennyisèg, ahogyan a többi sem. Vagy csinàld rendesen vagy sehogy. Eleve a cèlod irreàlis. 2 hònap alatt 8 kg az okès, ha nagy a tulsùly, esetleg 10 is lemehet, de csak szigorú ètrend mellett.
2017. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok 162cm és 74kg hát van szerintem mit le adni de külsöleg nem látszik hogy 74 kg vagyok
2017. nov. 18. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez így ilyen formában egy kalap s..r.

Vagy még annyi se...

Először is, mi az a "valamilyen hús"?? Nem mindegy, hogy bevágsz 150 g csirkemellett, vagy belaksz hányásig csülökpörköltel.

És senki nem tudja megmondani neked biztosra, hogy ha ezt meg azt csinálod, tuti 100 % hogy ennyit fogsz fogyni.

Ne koplalj, egyél normálisan, legalább 1100-1200 kcal.

És ebből teljesértékű kajálás csak a déli. Egyél 3x-4x.

2017. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez úgy rossz ahogy van.

A reggelit ne hagyd ki, az indítja be az anyagcserét rendesen.

2017. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hét alatt ment le 10kg..

Nem direktbe, 161centimmel voltam 50kg.

Lelkileg tropára voltam, kb semmit nem ettem, csak baromi keveset. Hetente 1-2x vmi húst azt jónapot. De azt is, mert anyám erőltette, de amúgy rohadtul nem volt étvágyam..

Viszont mellette naponta edzettem. Erősítő edzést, döglésig. Ez mindig másmennyi volt. Volt, hogy 40 fekvő, 80 guggolás, 120 felülés, volt h 3x ennyi.


De ezt nem azért írtam, hogy ezt csináld, csak, hogy lásd, lehetséges..

Igaz, rajtam nem sok zsír volt, az le is ment, de izom az volt, amint mo dom VOLT... És még össze is mentem 5centit..


Nah, hogy vmi érdemlegeset is írjak és ne legyek 0-án..

Szóval jobb lenne, ha heti fél-1kg lenne a célod. Vagy ne is ilyen célod legyen. Inkább 1xűen válts életmódot. Úgy, hogy egészségesebben élsz, sokat mozogsz(nagyon jót tesz), figyelsz, hogy mit s mennyit eszel, DE jól érezd magad. Nem kell semmit megvonni. Nasit sem. Csak ne napi 2 tábla csokit tolj be, hanem mondjuk heti 1-2x pár kocka, már ha nagyon csokis vagy. Egyél napi 4-5-6x vagy ahányszor jól esik. Mértékkel, ne torkig zabálj, de elegendőt. Elsősorban fontos a sok zöldség, gyümölcs, a vitaminok miatt. Aztán a fehérje, ha komolyabban sportolsz, akkor nagyobb odafigyelést igényel a megfelelő bevitel. Kalóriabázison tudod ellenőrizni, hogy minden jó legyen. Ezen kívül fontos a zsír, olaj és a ch is, ezekből energiát nyersz. Nem kell komplett étrendet összeállítani, egyél, ami jól esik, csak azt nézd, hogy legyen elengendő mindenféle tápanyagból. De nem kell mittudom: reggel tojás délben leves este szenya meg ilyenek, mert ha nem azt kívánsz, akkor ne az előírás miatt tartsd be.

Remélem érthetően fogalmaztam.

Jahm, s még vmi, ami a legfontosabb: akaraterő. Enélkül SEMMI nem müxik.

Sok sikert, kitartást!

2017. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen nektek és igazatok van😘
2017. nov. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!