Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket esztek fogyókuránál?

Miket esztek fogyókuránál?

Figyelt kérdés

Ti miket esztek,amiben van elég fehérje,és szinten tartja a vércukrot? Mennyi kalóriából lehet normálisan kihozni? (most 300-800 között eszem,csak jó lenne tudni mit is kéne :) )

(még 20kg-t szeretnék leadni,ezért a kalória szegény étrend)


2017. nov. 20. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

300 kalóriából hogy a fenébe élsz meg?!:o

1000 alá tudatosan nem megyek, de még ez is olyan "kakaóval elmegy, de sokan már jócskán belekötnének" szint, mivel elviekben én sem nagyon ajánlom a 1200 alatti kalóriabevitelt.

Én csirkemellett, túrót, főtt tojást eszek amiben van elég fehérje, ezeket egészítem ki kevés gyümivel, sok zöldséggel, némi rizzsel.

2017. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha napi 300-800 kalóriát viszel be, akkor a diétád veszélyes. Sürgősen változtass rajta!
2017. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos 1000-1500nél nem nagyon akar lemenni :( alapból is hízékonyabb vagyok cigi leszokás óta,most pedig nem dolgozom (gyerekekkel vagyok itthon) és így pláne nehezen megy le. Elkezdtem tornázni,de rá kellett jönnöm jóval nehezebb súlyfölösleggel mozogni,ezekből a béres alexandra gyakorlatokból egy csomót nehezen tudok csak megcsinálni :(
2017. nov. 20. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

1. nagyon nem mindengy, hogy 1000 vagy 1500.

2. Mi az, hogy "nem nagyon akar lemenni"? A fogyás lassú. Olyan csak a reklámokban van, hogy "egy hét alatt 25 kilót fogytam egy furcsa trükkel". Havonta 2-3 kiló fogyással számolj! Nőknek napi 1200 kalóriát szoktak javasolni fogyáshoz. Nagyobb termetnél és túlsúlynál lehet akár 1500 is, egy kis termetű nő esetleg lemehet 1000 kalóriára. Az alá soha, senki, legalábbis önállóan. Kórházban szigorú felügyelet alatt előfordul.

2017. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jobbára tojást, sajtot, olajos magvakat eszem fehérjeforrásként, de ez a tipikus szénhidrátos fogyókúrákba nem fér normál fogyós kalóriakeretnél. 1300 kcal alá nem mehetek, mert ott megszűnök rendesen működni, de 1500 alatt igyekszem maradni, így a fentiekkel könnyű. Ez a kalóriamennyiség sokaknak kis deficitet ad, de mindig lehet többet mozogni. Ha nem megy a torna, csinálj mást. Még gyaloglással is sokat tudsz érni, csak az időigényes. De vannak lehetőségek, pl. biciklizés, az még igen kövér, valamelyest beteg embereknek is megy. Én sétálok, apró futásszakaszokkal, néha súlyzózom, néha tornázom... Párszáz kcal is sokat jelent.


Koplalni átkozottul rossz ötlet. A totális böjtöknek még van előnyük, de a kis kalóriabevitel rosszabb, mint a semmi (már ha a semmi nem tart túl sokáig, igazából nem arra van kitalálva, hogy az ember sok kilót fogyjon vele. mindenesetre más folyamatok indulnak meg az emberben, mint ami párszáz kcal evésekor történik).


Egyél ezerpárszáz kcalt, de ha alá is mész, a fehérjére koncentrálj, egyél némi zsírt és zöldséget. De sovány fehérje, minimális zsír és zöldség egyszerűen nem ad elég kalóriát, hacsak nem szállsz el brutálisan a mennyiséggekkel.

2017. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én napi 1db kakaós csigát, semmi mást
2017. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még itthon vagyok a gyerekekkel ezért vagyok el ennyin,amúgy igen ha dolgoznék kidőlnék én is ennyin. Igy birom csak tengeri malacnak vagy nyúlnak érzem már magam a zöldségektől...séta az van napi 2x1 óra (ovódába menet ha nincs nátha ami sokszor van télen ☹ )
2017. nov. 21. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!