Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet abból bajom, ha túleszem...

Lehet abból bajom, ha túleszem magam? Akár egyszerre, vagy akár egy nap alatt túl sok dolgot tömök magamba? (lent)

Figyelt kérdés

60 kilós 25 éves fiú vagyok, szeretnék hízni, 180 centi magas vagyok. 75 kiló a cél és szeretnék izmot is felszedni.

Úgy tudom a joghurtban nagyon sok fehérje van, ezért napi 2 litert megiszok, egy ideje erre pluszban 700 g fagyasztott pizzát (bio) is meg szoktam enni, emellé még valamennyi péksüteményt, chipset, vagy csokoládét és vitaminos gyümölcsitalt iszok. kb fél litert.


Szóval ez összesen 2 liter / kg joghurt, és kb egy kiló "száraz" kaja.

Egyszerre nem fér bele a gyomromba de ha este 7-kor megeszek egy pizzát (350g) meg egy liter joghurtot rá, és a vitaminos vizek felét, az kb pont kényelmesen kitölti a gyomromat, telíti.

Utána 4-5 órával rá megeszem a másik pizzát és a másik joghurtot, a maradék vitaminos vizet, és amennyi vizet tudok iszok rá.


Ezzel rendesen tele lesznek a beleim, érzem, hogy a gyomor és a belek is dugig vannak kajával. Székelni másnap reggel szoktam.


Az a kérdés, hogy okozhatok ezzel bármilyen halálos veszélyt magamnak az elhízáson kívül amit kontrollálni fogok. (?) vagy full normális minden nap ennyit enni.


2017. nov. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel savat a torkodban, nincs gond.
2017. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A joghurtban azért nincs annyira sok fehérje, nézd meg az összetételét.
2017. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan sok.

Igaz, én nem egyszerre eszem, de többet, mint Te.

Így néz ki egy átlag napom:

Reggel: 2,5dl hideg tejjel indítom a napot hajnali fél 5-kor. Utána kutya sétáltatás, majd a rendes reggeli, kb fél 7-kor:

Melegszendvics 3-4zsemléből vagy megint tej (0,5liter) + müzli(ezek a nesquik hasonlatok a Lidlből:D) 1 zacskó(250g) megy mellé vagy tojás(4-5db) + sonka, kolbász, szalonna, virsli, hagyma, paprika, krumpli(amit találok otthon) összesütve serpenyőben.

Suliban: általában 2x megyek melegszendoért + vinni szoktam 4db vmit a pékségből útközben + ahogy kedvem tartja, mindig vmi nasi szintén a suli büféből, chips, csoki bármi.

Aztán suli menza, majd itthon 3-kor, amint hazaérek a 2.ebédem:D Suli menza az ugye leves + második, ami nagyon kevés szokott lenni, utthon pedig csak egyiket eszem, mivel csak egyféle szokott itthon lenni(vagy leves vagy más).

Aztán 5 óra környékén uzsizok vmi édességet, tejdesszertet vagy gyümölcsöt.

Este 8 fele vacsizunk, vagy összedobunk vmit, vagy az itthoni ebéd maradék vagy szendvicsféle van, de van, hogy rendelünk kaját(pizza, Mc vagy ilyesmi, legalábbis én sokszor rendelek, mert lusta vagyok kaját csinálni:D).

Aztán sokszor még este későn vagy éjjel felébredek arra, hogy éhes vagyok:D Minden gond nélkül kimegyek a konyhába és keresek kaját:D Ilyen esetben bármi jó, mert nagyon rossz éhségre ébredni, ezt utálom:@

Hétvégén, amikoris nincs suli vagy itthon vagyok szünet stb, akkor meg az van, hogy vagy eszek 3-4x qva sokat vagy egésznap eszegetek, mindig vmi keveset, de akkor tényleg kb 8x is eszek vagy nemtudom, folyanatosanxd

Szóval, nem, nem sok, amennyit Te eszel:D És hát nekem sosincs bajom, ha egyszerre kajolok túl sokat, de úgy is jó, ha több részre leosztod, ha neked megterhelő. Mivel úgyis az számít, hogy az adott napon mennyi lett összesen a bevitel, nem az, hogy azt hány részletben vitted be.

Bocsi, hosszú lett, csak gondoltam, hátha érdekel:D

17/L 156/42

2017. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!