Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami bajom van, vagy normáli...

Valami bajom van, vagy normális, hogy ennyi étel mellett sem hízom?

Figyelt kérdés
Naponta 2 tábla csoki,1 chips,mellette azért eszem normális ételeket is,nulla mozgás. Ezt évek óta csinálom és a súlyom max 2kg-al lett több,mint előtte amikor nem zabáltam. Normális?
2017. nov. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
En osszenetennem a ket kezem a helyedbe:)
2017. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha 160-ról felmentél 162-re, akkor rendben van.
2017. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekben semmi tápanyag sincs. Attól még, hogy nem hízol, nem kéne minden szart összezabálni, mert nagyon nem egészséges.

Próbáld meg, hogy csak két sor csokit eszel egy nap és chipset is mondjuk heti 1-2 zacskónál nem többet. Mellette több hús(bármilyen, nemcsak a csirkemell), tejtermékek, zöldség-gyümölcs, egészséges gabonák stb.

Plusz kezdj el sportolni vmit.

Sokkal jobban fogsz kinézni és fittebb leszel, nem cseszed szét az egészségedet.

2017. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 kg-val lettél több és nem hízol? :D A 2 kg is hízás, szóval eleve hibás a kérdés is... Attól mert lassan hízol, az nem jelenti azt, h nem tudsz elhízni. Lassan de biztosan hízol. Max jobb kategóriába tartozol, h nem hirtelen. Ennyi az előnyöd, de az eredmény ugyanaz :)
2017. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben semmi különös nincs, én 3000kcal mellett nem igazán hízok, kb te is annyit ehetsz.
2017. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Évek alatt összesen 2kg hízás szerinted nagy hízás? :D amellett,hogy én tényleg van,hogy egy egész hetet úgy nyomok le ,hogy mindennap egy üveg nutella vastagon kenyérre kenve? De pl amint pár napig kihagyom a csokikat rögtön visszamegy az a 2 kg ami feljött és öhm nem 160kg vagyok,mindenki azt mondja nagyon vékony nő vagyok. 175 cm és alapvetően 60kg ,de mondom a 3 év alatt,mert azóta eszek ilyen borzalamsan feljött kettő kg szóval 62, aztán néha úgy vagyok vele,hogy na jóó most már elég a napi csoki,chips stb-ből és kb 3 nap normál étel mellett visszamegyek 60-ra.

Én inkább azon gondolkodtam el,ha nem hízunk meg ennyi kalória mellett sem mit eszik az aki 80-100 stb kg?? Mert én tényleg egésznap csak eszek,reggel 160g győri keksz,mellé fél liter kakaó,tízórai twix ,kinder stb csoki. Ebéd normális kifőzdés ebéd,leve és második. Rá egy órára egy tábla csoki. Uzsonna egy szendvics. Este nézek filmet egy doboz pringles,tábla csoki.

2017. nov. 22. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Fujj, ennyi sz@rt összezabálni
2017. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet mögötte valamilyen anyagcsere zavar, esetleg még tünetmentes lisztérzékenység, stb, ki tudja. Mindenesetre összeírnám pontosan, hogy mennyi a bevitt kalória mondjuk egy hétig és megnézném, hogy az valóban sok-e ahhoz képest hogy mit csinálsz.
2017. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!