Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 3x kardiozok (50perc...

Ha heti 3x kardiozok (50perc futas) es kis sulyokkal heti 3x edzek beindulhat a fogyas es formasodhatok?

Figyelt kérdés
Ha heti 3x kardiozok (50p. futas utana feherje) es kis sulyokkal edzek szinten heti 3x 4x5,os sorozatok felsotestre es 4x8-as sorozatok hasra valamit 4x10es labra fogyhatok es formalodhatok? Mennyi ido lenne? Dietat patent betartom mar egy ideje.Fogytam is 4kg-ot de eddig csak futni jartam.Most pedig stagnál tehát a célom az lenne hogy ujra beinduljon és fogyjak még 1x ennyit.

2017. nov. 22. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
167cm,61kg,lany
2017. nov. 22. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kis súlyokkal?
2017. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok rendszeresen ennyi futást,tönkre mennek az ízületek.


Én kb kéthetente egyszer futok,1 órát,mellette súlyzós edzések is vannak(abból sokkal több).


Szokták mondani,hogy 70%diéta,30% edzés.


Ha nő vagy,és nem kigyúrt akarsz lenni,csak formás,akkor a hasazást,lábazást ajánlom többször.

Felsőtestre csinálhatsz egy összevontat.

2017. nov. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elso-mert igazabol meg csak most kezdtem

Masodik-muszaj ennyit futnom ert valahogy lekell pucolnom magamrol a zsirt..meg futni szeretek is szoval azt nem szivesen hagynam el.De koszonom a valaszt😊

2017. nov. 23. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretek futni,volt idő,amikor 2-3 kardió volt egy héten,aztán pár hónap elteltével elkezdett fájni a talpam.

Gyakran vízhólyagok is keletkeztek rajta,volt,hogy véraláafutásos is volt a sok terheléstől.


Ezért csökkentettem,heti 1-re,de van amikor csak kéteketente tudok egyet futni,de én fiú vagyok és minden testrésze súlyzós edzést is végzek,és a kardiót külön napra teszem,mert 2 órás súlyzós edzés után már nem akarok 1 órát futni,mert az sok lenne egyszerre,így nekem biztosan nem férne bele ilyen sok kardió.

2017. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is könnyen hízok azokra a területekre,mint a nők has-fenék-comb.


Egy időben azt csináltam,hogy heti 2szer hasaztam.Vagy volt,hogy kétnaponta is,40-45 percet csak hasra.


Mostanában meg fenékre edzek kétszer,hassal és lábbal kombinálva.


Ha csak a a célod,hogy ne hízz nagyon vissza,akkor én ezt javasonlám neked.

Heti 3-4 edzés.


Egyik nap kardió

Egyik nap has

Egyik nap láb

A negyedik napra meg felsőtestes erősítés(váll,hát,kar),hogy felül is feszes légy.


De a láb-has kombót teheted egy napra is,én külön napra teszem a kettőt,mert mindkettőben van 50 perces fenék edzés is:)

2017. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja,és a láb és a kardió edzést szerencsés egymástól távol eső napra tenni.


Nekem futás után 2-3 napig elég erős izomláz van a vádlimban,ami miatt pl guggolni nem bírnék lábazáskor.

2017. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,még szeretnék fogyni pár kilót.Futni már 1éve járok heti 3x 5-6-7-8km-et futok.Tehát azt tényeg nagyon szívvel lélekkel csinálom.A Kondi csak azért jött be mert így talán újra beindúl a fogyás,mert most stagnálok.De köszőnöm a tanácsokat.Megfogadom.De mennyi idő után kezdett el nektek látszani?
2017. nov. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!