Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás utáni visszaállás?...

Koplalás utáni visszaállás? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Belebolondultam a diétázásba. 160/60-ról 156/30 vagyok. 2 hónap alatt. Heti 1-2 evéssel. Szeretnék átállni egy normális étrendre. Viszont nem bírok egyszerre negyed zsemlénél többet megenni. És félek a visszahízástól. Hogy csináljam?

Pl első héten minden reggel eszek pár falatot. Második héten délben is eszek aztán így tovább, ez így jó? Illetve milyen ételekkel kezdjem? Diéta alatt csak zsemlét ettem, heti 1-2x 1-2dbot.

(Tudom, hogy hülyeséget csináltam, de most megláttam ezt és szeretnék kikeveredni, elhízás nélkül.

42-45kg szeretnék lenni és azt a súlyt tartani.)

Előre is köszönöm annak, aki segít!


2017. nov. 27. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést: nem 60 hanem 50kgról indultam!
2017. nov. 27. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Jujj.Kitartás és nehogy vissza ess!

Mindenképpen kicsiket egyél nagyon sűrűn.

Nagyon jó az elképzelés amit leírtál.Olyan ételeket egyél amiket a legjobban szeretsz.Idővel próbálj meg húsféléket is enni és zöldségeket gyümölcsöt hogy legyen energiád.

Esetleg megpróbálhatsz táplálék kiegészítőket is inni ha nem megy a szilárd étkezés azonnal.

2017. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hízni fogsz, hiszen eddig minimálisat ettél, és az emelt kalóriabevitel látszani fog. A gyomrod érdekében viszont fokozatosan, kímélő ételekkel kezdd. Gyümölcs, zöldség, sovány hús. Amit írtál, az jó erre, de azt ne várd, hogy nem hízol vissza.
2017. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30 kilo vagy?
2017. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akarok hízni, csak nem elhízni. Igen, 30kg vagyok, 42 max 45 szeretnék lenni. De az a kérdés, hogy hogyan csináljam, hogy ne zsírosodjak el, hanem izmot szedjek és az emésztésem, szerveim is visszaálljanak a normál működésre?

Köszi a válaszokat egyébként

2017. nov. 27. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben tönkre fogsz menni. Szépen elsorvadsz, majd a szerveid bemondják az unalmast és meghalsz. Nem normális, amit csinálsz, konkrétan NULLA tápanyaghoz jut a szervezeted!!! Nincs családod, szeretted, aki észrevette volna, hogy nagy a baj?

NE csak zsömlét egyél! Ha csak negyed megy is egyél hozzá egy kia felvágottat, zöldséget. Napi többször, akar óránként egy falatot, hogy a szervezeted visszaszokjon a terhelésre és a munkára, hiszen amióta ezt csináltad az emésztésed gyakorlatilag nem működött.

Mellette érdemes lenned meginni egy-egy bögre kakaót, megenni egy pudingot. Lassan visszaállítani a szervezeted a normális kajára. 50 kg bőven elfér rajtad, így ha már 45 kg leszel, kezdj el mozogni, sportolni, visszaépíteni az izomzatodat. Ezzel még pár kiló felmegy, majd napi 3-5 egészséges étkezés mellett megtudod tartani a súlyodat.

2017. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!