Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 800 kalóriával mennyi...

Napi 800 kalóriával mennyi idő alatt fogyhatok 2 kilót?

Figyelt kérdés
Rátértem a kalóriaszámolgatásra, és jó lenne tudni, hogy mennyi idő alatt fogyhatok napi 500-800 kcal bevitellel 2 kilót.
2010. jún. 1. 16:50
1 2
 11/19 Fke válasza:
nem azt mondtam, hogy egyen 1500 kccalnyi szart...
2010. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem éhes, még éhezik/koplal
2010. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
tehát akkor együnk, akkor is, ha nem vagyunk éhesek! hajrá! :D
2010. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

igen együnk akkor is, 800 kcal kevés, jóval kevesebb, mint amire a szervezetednek szüksége van a vegetáláshoz egy kórházi ágyon feküdve....ésszel kell enni...


volt olyan 2 hetem, amikor olyan stresszes voltam, hogy nem tudtam enni, egész nap rohangásztam a melóban 9-12 órákat lépcsőn fel-le, egyik héten éjszaka, 40 °C-ban, otthon ment a felújítás....nem voltam éhes, alig tudtam kaját tömni magamba...számoltam a kalóriákat, hogy minimum 1500 meglegyen...13 kilót fogytam 2 hét alatt, borzalmas volt, hónapokba tellett, hogy visszahízzak pár kg-ot ...ha csak akkor ettem volna, amikor éhes vagyok valószínűleg kórházban kötök ki

2010. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

20.27 csupa hülyeséget írsz, és még szorgalmas is vagy!

Igen pont az a lényeg, hogy együnk akkor is ha nem vagyunk éhesek! Ugyanis:

1: ha az ember éhes, akkor általában túl eszi magát, míg ha nem, akkor nem fog annál többet enni, mint ami valóban elég.

2: Az emberi szervezet úgy működik, hogy ha mondjuk valaki napi kétszer eszik akkor lelassul az anyagcsere, és egy idő után tényleg nem lesz éhes csak kétszer naponta... viszont lassú anyagcserével nem lehet fogyni.


800kcal-ból nem lehet bevinni a kellő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot és zsírt amire szükség van.

Ha kígyóuborkát eszik, akkor az olyan, mintha vizet inna.

Ha egy 60 kilós nőről beszélünk, akkor szüksége van 100 gramm fehérjére zsírcsökkentő diéta alatt, valamint 100-150gramm szénhidrátra, és 20 gramm zsírra. Ha ezt összeadjuk már eleve 1000-1200 kcal-nál járunk. És akkor vegyük hozzá, hogy a szénhidrátoknál nem számoljuk bele a napi bevitelbe pl. a brokkolit, cukkinit, és egyéb alacsony kalóriatartalmú zöldségeket.


És még sorolhatnám, hogy miért beszélsz butaságokat.


Dietetikus.

2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Fke válasza:

20:27

te ritka nagy ökör vagy...

2010. jún. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Dietetikus, kedves leszóló!

Ezek szerint a KÓRHÁZI DIETETIKUS, meg a KÓRHÁZI DIÉTA is rossz, mert ugye ott is ilyen diéta megy!!!!!

Sőt, van ahol a 600kalóriásat erőltetik!!!!


Ennyit rólatok.

2010. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
kórházi diéta nem arra van, hogy a lustákat lefogyasszák, hanem hogy műthető állapotba hozzanak valakit
2010. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fke válasza:

hihetetlen, hogy újra és újra bedobos az őrületed...

felőlem te csak csináld, de ne tanácsolgasd másoknak, látszik, hogy a tápanyaghiány szellemi leépülést eredményezett nálad :S sajnálom

20F, a leszóló

2010. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!