Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizs ugyanolyan rossz...

A rizs ugyanolyan rossz szenhidrat, mint a kenyer?

Figyelt kérdés

mikor nagyon ehes vagyok, natur rizst eszem

egy baratnom azt mondta ez teljesen rossz, mert ugyanolyan hizlalo szenhidrat mint a kenyer, a teszta


2017. dec. 1. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

a fehér rizs igen 87 a GI-je

a basmati rizs sokkal jobb ilyen szempontból.


De egy kis rizstől nem lesz semmi bajod.

Cukrot bevihetsz gyümölccsel is, nem kell rizs hozzá.

2017. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ertem ha rossz minosegu szenhidrat akkor a fitness emberek miert esznek olyan sok rizst
2017. dec. 1. 09:22
 3/7 anonim válasza:
81%
mert nem magába kell enni, zöldséggel és hússal és akkor lentebb viszi a GI-t szóval nem fog gyorsan felszívodni a zöldség miatt.
2017. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs jó meg rossz étel, minden a céljaidtól függ. A rizs csirkével pl. kiváló étel hosszútávfutóknak. Ha te fogyni akarsz, és mellette nem sportolsz, ne egyél rizst, vagy csak nagyon kevés barna rizst.
2017. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyél teljes kiőrlésű vagy graham kenyeret, barna rizst és teljes kiőrlésű tésztát ezek táplálóbbak mint a fehér változataik sok rostot is tartalmaznak így a szénhidrát lassan szívódik fel belőlük.
2017. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A kenyér se hizlal, csak hát mikor mit kell reklámozni, mi van sok a raktárakban.

Ha a kenyér hizlalna akkor nekem 2800 kg-nak kellene lenni

minimum.

2017. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A teljes kiőrlésű kenyér és a szintén teljes kiőrlésű durumtészta, valamint a zab sokkal jobb szénhidrátok. Sosem értettem ezt a rizs mániát.

Én csak az általam említetteket eszem, rizst szinte soha. Az alakom és az egészségem a bizonyíték, hogy egyáltalán nem árt, és tökéletesen működik.

2017. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!