Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme mindig ugyanakkor...

Van értelme mindig ugyanakkor étkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni pár kilót, illetve utána nyilván megtartani a súlyomat. Azt gondoltam, hogy beállítom a szervezetemet, hogy minden nap ugyanakkor eszek, hogy beálljon a testem erre és ne is "várja" máskor az ételt.

Sokszor vagyok éhes, így, ha akkor ennék, amikor éhes vagyok, akkor kb. óránként ennék.


Kérdezem, hogy van ennek légyege?


Köszönöm válaszaitokat!


2017. dec. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Akkor egyél ha éhes vagy de csak addig amíg éhes vagy. Kerüld a cukorntartalmú ételeket italokat és fogyni fogsz. Én 5ször eszem egy nap mégis vékony vagyok. Ja és nem egy időben hanem amikor éhes leszek. Mondjuk éjszakára nem zabálom tele magam de ha este 10kor leszek éhes akkor simán eszem akkor is valami kisebb adagot.
2017. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En ugyanigy fogytam le 15 eves koromban,mert anyam ugyanilyen magyar borzadzto dolgokat foz. napi 1 kg kenyeret eszik meg.most 34 vagyok es mar reg nem elek otthon. Le lehet igy fogyni,megeri kitartast! Ne hagyd,hogy eltantoritsanak. En minden karacsonykor otthagytam az etelt ami hízlalós volt.
2017. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jól gondolod. a rendszeres étkezés(nagyjából óróra, percre pontosan)a szervezetet kevesebb energiabevitelre serkenti, és nem is raktározza el háj formájában.


Azért vagyunk kövérek, mert akkor eszünk, amikor éhesek vagyunk. Na ezt az evolúciós beidegződést el kell felejteni.

Naponta háromszor-négyszer-ötször..teljesen mindegy...csak rendszeresen, pontosan ugyanabban az időben.

Ez a fogyózásra is érvényes, csak kisebb adagokkal.

2017. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
EZ hülyeség, hosszútávon nem is kivitelezhető normál életmód mellett - suli/munka/programok bármi közbejöhet.
2017. dec. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!