Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem izzadok. így is van...

Nem izzadok. így is van értelme, hatása?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy három hete váltottam életmódot, és 9 edzésem volt azóta, mindegyik ilyen ~45 perces kardió/izomépítő. Igyekeztem minél több erőt belevinni, de nem izzadtam, csak a végére lett vizes kicsit a hátam. Diétás kajákat eszek, csak vizet iszok, napi 4 litert, vérképem jó. Szóval nem is értem..


Mi lehet az oka? De még inkább érdekel, hogy így is hat a zsírégető edzés?


N/182cm/93kg

Nagyon fehér bőrű vagyok (lehet ennek köze nincs hozzá, de hátha mégis)



2017. szept. 25. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyi vizet vesztesz, nem számít. Én sem vagyok izzadós. Rendes terhelésnél azért kell az energia, az anyagcserédnek is csak jót tehet, egyéb előnyökről nem beszélve.
2017. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze az izzadással a súlyvesztés,természetesen van értelme.


Bár ettől függetlenül kicsit furcsa,hogy 45 perces kardió edzéstől nem izzadsz, pedig elég nagy súlyfelesleged van.

Elég intenzitással csinálod? Elfáradsz?

2017. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Azért nem izzadsz, mert nincs meleg. Ha nyáron kezdted volna az edzést, olyan helyen, ahol nincs vagy nem viszik túlzásba a hűtést, akkor folyna rólad a víz :D

Az teljesen normális, hogy a hátad kicsit vizes lesz, de egyébként nem folyik rólad a víz.

Szerintem a 4 liter víz iszonyat sok.

2017. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!