Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes vennem...

Szerintetek érdemes vennem egy ellilszis trénert?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnèk van szobabiciklink de azon nem birok ülni 5 percnèl tovàbb annyira kènyelmetlen.

ràadàsul 138kg vagyok ès muszàj lenne mozogni is dièta mellett szerintetek megèrnè beruhaznom egy ilyen ellipszis trènerre?


2017. dec. 7. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt, nem vált be.

Lehet, hogy ekkora súlynál nagyon megterhelné a térded.

2017. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. A kerékpározás "kényelmesebb". Főleg ekkora túlsúllyal.

Nagyon terheli a térdet. A combod sem fogja bírni 5 percnél tovább.

Szóval maradj a kerékpárnál. Majd egyre tovább fogod bírni. Esetleg tegyél valamit az ülésre, hogy ne legyen annyira kényelmetlen.

2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ekkora sullyal inkabb csak setalj nagyokat, egyre temposabban, hogy szep lassan hozzaszokj a mozgashoz. Ha a szobabicikli nem megy, akkor az ellipszis trener sem fog. Azert kenyelmetlen, mert sok a tulsulyod. Az ellpszis treneren sem lesz ez mas.


100 kilo korul mar jobb lesz a bicikli is. Keszitsz edzestervet, ne csak ulj ra mindenfele terv nelkul. Itt van nehany pl. : [link]

2017. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ekkora súlynál a helyedben vennék egy aquafitness bérletet, olcsóbb is lenne mint az ellipszis tréner, a vízben kisebb eséllyel sérülsz meg.
2017. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 120 kg voltam, mikor vettem egy jó minőségű, mágnesfékes stb. ellipszist. Jó drága volt.

40 kg-t fogytam úgy, h. diétáztam, és heti 5x napi 40 percet ellipsziseztem.

Magában igen unalmas, sorozatokat néztem közben. Úgy alakítottam a napomat, hogy SOHA nem filmeztem, csak ha ellipsziseztem is közben. Így már alig vártam, hogy elkezdhessem :)

Szerintem a vásárlásnak az az egy csapdája van, hogy megveszed, de nem fogod használni.

Én azt a megegyezést kötöttem magammal, hogy ha 2 hónapon át hetente legalább 3x tornázok fél órát, akkor megveszem. Így láttam, hogy tudok annyi akaraterőt összeszedni, hogy valóban rászánjam az időt a mozgásra, és nem lesz pénzkidobás a több mint 100 ezer forint.

Illetve még azt tudom javasolni, hogy menj el egy fitness terembe, vagy olyan ismerőshöz, akinek van ilyen gépe, és párszor próbáld ki, hogy egyáltalán tetszik-e a mozgásforma.

2017. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tetszeni tetszik a bicikli nem a sulyom miatt kènyelmetlen hanem mert nyomja a popsim az üllès hiàba teszek alá pàrnàt.

màr probàltam az ellipszist 2 òràig is vigan eltornàszok rajta nincs vele baj szertem

2017. dec. 7. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy 120kg felett már elég drágák ezek...amikor még én is ennyi kg voltam, tervben volt de aztán lemondtam rólla az ár miatt:/
2017. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

109 ezer forint volt 6 éve.

Azóta is használom.

Egyszer kellett benne csapágyakat cserélni, de az egy kopó alkatrész.

Nekem megérte, nagyon jó beruházásnak tartom. Ha belegondolok, 6 év alatt sokkal nagyon hülyeségekre el lehet ennyi pénzt költeni...

2017. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

90 ezerèet talàltam olyat ami 130kilot kibir ennèl nem is talàltam olyat ami nagyobb sùlyt is kibir

de van itthon lèpcsőgèpem ami elvileg 100kilòig bir csak ès simàn kibir engem is 10ezer forintèrt vettem

na most szerintem a 130kilòs ki fog birni ès 90ezer mèg elèg jò àr èrtèk arànyban hisz làtom van 300ezerèrt is ès mègse bir csak 110kilòig elmèletbeb

2017. dec. 7. 14:03
 10/12 A kérdező kommentje:
*elmèletben
2017. dec. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!