Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy elhízott dagadt disznó...

Egy elhízott dagadt disznó vagyok! Mit tudnék csinálni, hogy be tudjam tartani a diétát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogyan kéne egészségesen lefogynom, tudom is tartani 1 hetig, de aztan megint atterek az egeszsegtelen dolgokra es nem tudom miert :/

Már teljesen el vagyok keseredve. Keptelen vagyok ilyen testben elni es nagyon-nagyon szeretnek lefogyni.

160 cm vagyok es 64 kg

17/L


2017. dec. 8. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi de most ezen nagyon nevettem :D:D példaértékű őszinteség és magasfokú önkritika, de akkor én meg sem szólalok melletted, ha te "elhízott dagadt disznó " vagy :c

Próbáld előre megtervezni hogy mit fogsz enni aznap, és tekints minden napra úgy mint egy célra, hogy este úgy feküdhess le, hogy igenis ez a nap sem ment a kukába.

2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolás! Próbáld ki.
2017. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ehhez egy dolog kell: akarat. én akarattal 10 kilótól szabadultam meg azóta is edzek, sportolok, egészségesen étkezek és remekül érzem magam :D
2017. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs elég akaraterőd. Pedig csak addig kéne kibírnod amíg meg nem látszik az első eredmény, aztán már abba se tudod hagyni :) Gondolj arra, hogy akin valóban felesleg van, arról potyognak lefele a kilók.

Nekem volt egy kolléganőm aki írtó nagydarab volt. Hetente találkoztunk és mentünk csatangolni. És az tűnt fel, hogy minden héten egyre "kisebb" lett. Keskenyebb lett az arca, csípője, totál estek le róla a plusz kilók, pedig nem éhezett. Sokkal könnyebb azt leadni, mint mondjuk nekem az 55 kilómból kettőt.

2017. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Majd ha egy jó srác, aki neked is bejön, az arcodba vágja, hogy kövér vagy, na akkor kezded a diétát...

addig csak egyél, és marcangold magad.


Keress egy pasit, akiért mindent megteszel...még akár le is adsz pár kilót.

2017. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt tedd meg, ne egy pasi miatt! Menni fog, az elején nehezebb, kell az önfegyelem, de ha lemegy az első fél-egy kiló, az már még jobban motiválni fog! Hajrá! ;)
2017. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!