Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 éves leszek nem sokára...

22 éves leszek nem sokára (fiú), és ma megdöbbentem, hogy 7 kilóval több voltam mint amire emlékeztem (igaz az is kb egy éve volt, hogy utoljára mértem magam), tehát le szeretnék fogyni, mi legyen a módja?

Figyelt kérdés

alapvetően vékony alkatú vagyok, de nincs mit szépíteni, van rajtam egy kis háj...has, fenék, melleim is mint egy kiscsajnak :D Nem vagyok egy olyan pali aki sokat foglalkozik a testével (sajnos vagy nem), de igénytelennek azért nem mondanám magam. Viszont ez a 7 kg plusz (70-->77) ledöbbentett...

A nagy gond szerintem az hogy túl sokat eszem, erről hogy lehetne leszokni? Gyakran este 10-11 óra körül is zabálok össze vissza mindent, ráadásul keveset is mozgom sajnos, az életvitelem sem késztet rá többre... Meg nagyon lusta vagyok, bár mennyre is fáj az igazság...


Minden segítséget szívesen fogadok :)



2017. dec. 11. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel a súllyal még semmi baj, szal nem kell bokánfosd magad. :)
2017. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első körben hagyd el a cukrozott üditőitalokat és az édességeket.
2017. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem sok a 77, de mondom, kevesebb voltam bőven :) meg 30 kilósan is lehet valaki dagadt :D
2017. dec. 11. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy harminc kilós csecsemő biztosan.
2017. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 kilósan ? hát ha törpe akkor talán.
2017. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor te is a "zacskóba csomagolt puding" esete vagy. :D Szerintem kezdj el futni! Először elég kétnaponta félórát. Persze ha van kedved a sporthoz. Ha nincs, akkor maradsz puding.
2017. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyilván túlzó példa :)
2017. dec. 11. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy ez mennyire sok, az elsősorban attól függ milyen magas vagy. (?)


Másodsorban attól, mennyire izmos-vállas. Nagyon egyszerű példát mondanék: mindegy hány kilós valaki, amíg meg tud csinálni 10-15 szabályos húzódzkodást, addig az izomzata összhangban van a feleslegével. Ha nem tud, a háj arányaiban több az izomtömegnél, bármennyi is legyen külön-külön abszolút értékben.


Harmadsorban meg viszonyítás kérdése: Más ha két nagymama tömi beléd a bejglit, és azt hallgatod, egyél, mert levesz a lábadról a betegség, meg más ha a baráti társaságod kivétel nélkül a kockahas-témára van épp ráfeszülve. Szóval környezetfüggő, ugyanaz a személy hol számít kövérnek / soványnak.


(Bocs, hogy csak okoskodom, és fogyókúrás tanácsot meg nem adtam.)

2017. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!