Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 58 kg...

Hogyan fogyjak le? 58 kg vagyok 165 cm/lány és le szeretnék fogyni többen is mondták hogy nem vagyok sovány.

Figyelt kérdés
Kolis vagyok szóval reggelit ebédet vacsorát ott kapok amik meg nem a leg diétásabbak. Édességet hétközbe egyeltalán nem szoktam enni. Mit csináljak ? Hogy oldjam meg? Légyszi segítsetek!

2017. dec. 9. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy sovány, de kövér sem!

Teljesen jó az alakod, nem szükséges fogynod. Meg aztán hidd el, hogy egy nő úgy csinos, ha nőies. Te biztosan az vagy. Ha lefogynál, akkor viszont már sovány lennél, ami meg nem szép.

2017. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fogynod, de ha nem tetszel magadnak akkor edzél! Koliban is lehet, minden este, vagy amikor ráérsz megcsinálsz egy 30-40felülést, 15-20fekvőt, 40guggolás, kis helyben futás, ugrókötél ilyenek.
2017. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A sovány általában negatív jelző, tehát nem azt állítják, hogy kövér vagy.
2017. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a súlyod, nem azért, de minek akarsz fogyózni?😐 a sovány szerintem is inkább negatív jelző, engem ha ki akarnak készíteni, mindig azzal csesztetnek hogy milyen gebe vagy stb... inkább erősíts, sportolj ahogyan elottem is leírták. Szerintem csinos lehetsz😊
2017. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én látom magamat és tudom h van rá szükségem.

Valaki esetleg ötlet?

ha reggelire eszek egy almát a suliba pedig egy mandarint tízóraira ebédnek csinálok salátát uzsonnára egy narancsot vacsorára meg ami van annak a felét ez így mennyire jó? ja meg persze napi 2 liter folyadék víz v tea cukor nélkül persze ?

2017. dec. 10. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogod tudni tartani 2 napnál tovább, szerintem ezt te se gondoltad komolyan.
2017. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor min változtassak?
2017. dec. 10. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen fogyni akarsz (szerintem max. 5 kilót), akkor csak annyit csinálj, hogy a cukros ételeket ne edd meg, a húsokhoz adott köreteknek (tészta-krumpli-rizs), kenyérnek pedig csak a felét. Levesekből, zöldségköretekből, főzelékekből nyugodtan edd meg az egészet. Mellé tornázz minden 2. nap, amennyit tudsz. Fél óra is jobb a semminél. Tízóraira, uzsonnára ehetsz 1-1 gyümölcsöt.
2017. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjam le az ebédeket és egyek salátát meg ilyeneket?
2017. dec. 15. 21:03
 10/13 anonim válasza:
Jók a saláták, de nehogy ebédre magában egyél saláta levelet, mert van benne 18 kcal, ami meg tudod mire elég. Okosan állítsd össze, ne koplalj mert úgyis csak az izmodból megy le és kevesebb izom kevesebb kalóriát éget. Hát az nem könnyű ha az ember kolis, esetleg viszel kaját és mondjuk ha kakaóscsigát adnának reggelire akkor helyette csinálsz zabkását gyümivel pl. A lényeg, hogy olyan étrendre térj át, amit folytatni tudsz hónapokon keresztül is akár, és nem éhezel. Mert annak nincs sok értelme, hogy 2 nap után már felállni se tudsz, mert semmi energiád. Ja és persze mozogj sokat.
2017. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!