Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges karácsonyig még...

Lehetséges karácsonyig még fogyni 3 kg-ot?

Figyelt kérdés
Tudom butaságnak hangzik ,de már 2 éve láttam egy képet egy lányról ami karácsonykor készült róla. Ott állt egy lépcsőn ,nagyon szép vékony volt egy fekete ruhában ami testhez állt. Már abban az évben is eldöntöttem,hogy lefogyok és én is csinálok egy ilyen képet,persze ez sem akkor sem a következő évben nem jött össze. Idén viszont már egy hónapja elekzdtem és fogytam is 3 kilót,de még kellene plusz 3 kilót fogynom. Sajnos nincs pénzem kondira a bérletem meg lejárt. Milyen tanácsotok van addig is? Nem akarok éhezni nyilván úgyhogy 1100kcal-nál kevesebbet nem ennék semmiképp. Már nincs rajtam sok felesleg max 5kg.
2017. dec. 9. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Korábban kellett volna elkezdeni.
2017. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mozogni nem csak pénzért lehet. Napi egy óra gyors tempójú séta is csodákra képes. De hadd ne soroljam fel az összes alternatívát. Azon kívül pedig egyél még egészségesebben, egy kicsit még kevesebbet. De a rendszeres testmozgás az igazi. Azon kívül pedig figyelj arra a karácsonyi képnél, hogy mi áll jól neked. 5 kg felesleggel is lehet csinos valaki, ha előnyösen öltözik.
2017. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Minek akarsz egy random képen levő csajt utánozni? Van rajtad 5 kg felesleg... Oké, és akkor mi van? Attól még csinálhatsz képet. Nincs pénzed kondira... otthon is tudsz felüléseket, fekvőtámaszt, stb. csinálni, kimehetsz futni, a testmozgás nem pénz kérdése.
2017. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem utánozni akarom,hanem én is ilyen vékony akarok lenni és egy szép ruhában képet készíteni karácsonykor. Én örülök,hogy valami motivál mert eddig soha nem tudtam magam motiválni maximum akkor ha volt pasim,hogy miatta.

Akkor otthon végzek majd kis mozgásokat. Futni nyilván nem tudok,mert a belváros közepén élek és elég fagyos minden,plusz sose mertem egyedül itt futni..

De keresek valami tornát végülis az is éget valamennyi kalóriát.

2017. dec. 9. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:

A mozgáshoz:

Nem kell kiadnod rá. Öltözz fel vastagon, hogy ne fázz, és menj el sétálni a városba egy jó egy/másfél órára. Próbálj meg erőltetett menetben, minél gyorsabban sétálni. Ehhez nem kell futócipő sem, de azért nyilván ne magassarkúban indulj el. Csinálj otthon haspréseket, lábemeléseket, fekvőtámaszt, súlyzós gyakorlatokat (súlyzók helyett 1-1 üveg ásványvíz, vagy akár 2 nehezebb könyv is megteszi), guggolás, kitörés, plank stb. Légy kreatív, neten (youtube, pinterest, google képek stb) rengeteg ötletet találsz. Ez mind teljesen ingyen van.

A kajához:

A kalóriát ne csökkentsd már, de mondjuk próbálj meg többet inni (napi 2-3 liter), de ne cukros üdítőket, hanem vizet, esetleg teákat. A zöld tea gyorsítja az anyagcserét, de estefelé ne idd, mert koffeintartalmú és akkor majd nem tudsz aludni. Ha végképp nem megy, számold a makrókat.

A képhez:

Igaza van az előttem válaszolóknak, pici felesleggel is lehet valaki nagyon szép. Esetleg ne teljesen testhezálló ruhát vegyél fel, játssz a szabással, a fodrokkal stb. Emeld ki, amit ki kell emelni, rejtsd el, amit el kell rejteni. Kérd ki egy barátnőd véleményét, aki ért az ilyenekhez.

A legfontosabb: ne add fel. Én hiszek benne, meglesz az a kép ;)

Remélem tudtam segíteni.

2017. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Folosleges. Az unnepek alatr ugyis a haromszorosara hizol a leadott kiloknak.
2017. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Unikornispata ***** válasza:
Káros lenne..szép fokozatosan kell ezt!
2017. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne karácsonyig akard. Hanem kezdj el rendszeresen mozogni és odafigyelni az étkezésre. Ismerek egy lányt, aki elég kerek volt, konkrétan kövér. Olyan 3-4 éve elkezdett keményen edzeni, sportolni, de minden nap. Ha nem tudott konditerembe menni, akkor biciklizett, futott. Ő nem úgy volt vele, hogy karácsonyig 5 kilót, hanem eldöntötte, hogy ezen túl így él. Na ő az a karcsú, csinos, lassan hibátlan alakú lány most, aki te is szeretnél lenni. Szóval nem lehetetlen, csak ne ilyen rövid távokban gondolkozz, mert ha sikerül is, utána úgy érzed, hogy abbahagyhatod.
2017. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

még van két heted...egyél vagy egy ki savanyúkáposztát valami pörköltszattal ízesítve. csak főttojás, sovány tej, könnyű levesek rántás nélkül. De ha ma este főzöl egy lábas fogyasztó-káposztalevest, az garantál öt kiló mínusz..esetleg hét kiló.


Keress rá a gúglin.

2017. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Fogyasztó-káposztaleves, behalok, hogy milyen idióták vannak ezen a földön! :D


Olyan étel nem létezik, hogy FOGYASZTÓ, mivel minden egy étel tartalmaz valamennyi kalóriát, és ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz egy nap, akkor HÍZNI fogsz, nem fogyni! Ez egyszerű matematika!


Ha fogyni akarsz, kevesebb kalóriát kell enned, mint amennyire egy nap a testednek szüksége van, mivel akkor kezdi el lebontani a zsírsejtekben elraktározott energiát, hogy ne pusztuljál meg! Ettől fogy az ember! Nem attól, hogy "fogyasztó" levest eszik, jézusom.... :D

2017. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!