Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174cm/55kg/18 eves lanynak...

174cm/55kg/18 eves lanynak jok ezek a makrok?

Figyelt kérdés
Kalkulatorral kiszamolva sulytartashoz azt irja hogy 200g szenhidrat korul kellene ennem. Ez realis? Nem tul sok?
2017. dec. 12. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem sok. De nem súlyt tartanod, hanem 5-6 kg-t híznod kéne☺
2017. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak egy makró. A szénhidrát mennyisége nem annyira fontos. Súlytartáshoz legalább 45 gramm fehérje kell, ha sportolsz, akkor több, 65-75 gramm. A napi energia súlytartáshoz 1800 kcal körül lehet. Fel kellene szedned néhány kilót!
2017. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kötözz magadra súlyzótárcsákat, hogy el ne vigyen a szél.
2017. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Még egy anorex liba? Egyél rendesen, híznod kéne, szörnyű zörgő csontú lehetsz.
2017. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok vékony.. a hasam borzasztó, a combom is.
2017. dec. 12. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
És legfőképp az énképed borzasztó.
2017. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ertitek
2017. dec. 13. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem reális lehet, de csak azt tudom mondani, hogy tényleg jót tenne neked legalább 2 kg plusz. Ha mondjuk tudsz edzőterembe menni, súlyzózz, keress edzésterveket, és akkor az alakod is sokat fog javulni, és többet is ehetsz majd.

Egy jó étrend is fontos ahhoz, hogy tele legyél energiával, és jobban érezd magad a bőrödben. Válaszd mindig az alacsony sótartalmú, a lehető legkevesebb telített zsír (zsír kell, de inkább telítetlen, jó zsírok, pl avokádó), és természetesen legkevésbé feldolgozott élelmiszereket.


Fontos tudatosítanod magadban, hogy a mostani énképed torzult, és javítanod kellene rajta. Minden reggel gondolj valami szépet magadról, vagy amilyen aznap leszel, pl.: "ma is mosolyogni fogok mindenkire". ;)


Ha szeretnél kalóriát számolni, akkor tedd, de ha csak kötöttségnek érzed, ne. Inkább a testedre hallgass, és úgy étkezz, ahogy a szervezeted kívánja.Ha almát, tésztát ennél inkább, emeld a ch-t, ha pl tofut ennél, a fehérjét.


Sok sikert! :)

2017. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem merek 1500 kalorianal tobbet enni mert igy is hizok😭😭😭😭
2017. dec. 15. 21:23
 10/10 nicky85 válasza:
Ajajj! Én 158 cm vagyok és voltam már 58 is,mégsem mondott senki sem kövérnek,persze èn másképp gondoltam. Mikor terhes lettem 48 voltam,visszanézve azt mondom nagyon is vékony. Igen,az is igaz ,hogy én sportoltam. Egy sportosabb testalkat sokkal feszesebb tud lenni,mint egy anorexiában összeesett pl. Nem mindegy mennyi az izom és a zsír aránya,de egy 174 cm-es 55 kg-os lány semmiképp nem lehet sem izmos,sem kövér,sőt elég vékony lehetsz.Keress rá gogglebe 60 kg vs 60 kg.
2018. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!