Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 adag leves hány szedőkanál?

1 adag leves hány szedőkanál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dugult vagyok, de nem értem pontosan a kérdést...
2010. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előzőnek:a kérdező érdeklődik,hogy hány szedőkanál 1 adag leves.véleményem szerint azért,mert a neten adagra vannak megadva a kalóriaértékek.sajnos nem lehet pontosat mondani,mert nekünk van ilyen kis kínai méretű merőkanalunk is,meg van mamától örökölt,amiből 1 merőkanál 1 kondért tesz ki:D...az átlagos sztem olyan 2 és fél..
2010. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha kiskanállal szeded, elég sok

de amúgy egy adag leves kb 3 dl

2010. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezőnek üzenem, hogy az "adag" egységekben megadott kalóriaérték nagyban függ az elkészítés módjától. és pl az sem mindegy, hogy az az egy adag leves úgy tele van cérnametélttel, hogy megáll benne a kanál, vagy csak alig úszkál benne 1-2 szál.
2010. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló elkapta a fonalat:D

Harmadiknak! Azért kérdezem azt, hogy hány szedőkanállal kell szedni, hogy egy adag leves legyen, mert nem evőkanállal, vagy kiskanállal szedjük ki a fazékból a tányérba:D

Köszi a válaszokat.

2010. jún. 2. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a készételek ezerféleképp elkészíthetőek. Sima zellerkrém leves, semmi tészta benne, eléggé híg, úgyhogy szerintem a 200kcal/adag elfogadható.
2010. jún. 2. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy adag egy olyan csészényi, amiben pl. a vendéglőkben felszolgálnak. Sacc per kb. 2,5 dl lehet szerintem.

Ha a leves nincs berántva vagy behabarva (liszttel), és nincs benne tészta, akkor bármennyit ehetsz belőle. Zöldségleves, húsleves (ha nem úszik a tetején a zsír) nem hízlal.

2010. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!