Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell? Nektek mekkora...

Fogynom kell? Nektek mekkora a derék méretetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 175 cm magas vagyok és 60-61kg. Ruhában általában xs vagy s kell rám. Megmértem a has,csípő körfogatomat és beírtam egy ilyen prgoramba ami kiszámolja ,hogy mennyire vagyok egészséges az meg azt írta,hogy fogynom kell,meg én egy alma típus vagyok. Ha tükörbe nézek nem gondolom ezt és mások szerint is nagyon vékony vagyok. Ugyan van a hasamon zsírréteg,de egyáltalán nem olyan nagy,elég picike mégis ezt írja ?? Most kicsit félek,és fogyózni fogok.
2017. dec. 18. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Megis melyik idiota kalkulator volt az? Biztos, hogy nem kell fogynod, ezt latatlanban meg lehet mondani az adataid alapjan.


Ami miatt lehet, hogy ezt irta a kalkulator az a derek vs csipo aranyod. Ha kicsi a csipod, akkor azt velheti ugy, hogy "alma" alkatod van, ami a legveszelyesebb az egeszseg szempontjabol, hisz a szervek kozott halmozza fel a zsirt, nem a bor alatt. Na de, ha vekony vagy, akkor ez teged valoszinuleg nem erint, hiszen csak arrol van szo, hogy keskeny a csipod, nem azt, hogy nagy a hasad.


Hany eves vagy egyebkent? Tini lanyoknal lehet ez meg normalis, ezek a kalkulatorok nem feljodo szervezetre vannak kitalalva, hanem felnottekre.

2017. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok 20+ éves. A csípőm 82 a derekem meg 71.Nem tudom ez jó érték avagy sem? Kicsit fogok sportolni,hogy lemenjen a hasamról az plusz súly,bár tényleg nem értem miért írta azt nekem,hogy alma vagyok,annyi felselg nincs rajtam...ennyi erővel akkor mindenki alma
2017. dec. 18. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szóval nő vagy? Csípődet hol mérted? Rengetegen itt szúrják el, mert fogalmuk sincs, hol kell mérni.
2017. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Pusztán az adatok alapján remek a súlyod, de gyakorlatilag sem lehetnek gondok e téren. A kalkulátorok nem tudom, mi alapján dolgoznak, de nem foglalkoznék velük, nyilván nem csalhatatlanok, sőt elég rosszak, ha az adataid alapján ilyeneket írnak...
2017. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Tuti elmérted. Ennél "nőiesebb" csípő derék arányai vannak a 2 éves lányomnak.

A csípődet nem a csípőcsonton, hanem a fenék legkiálóbb pontjával egy vonalban kell mérni. A derekat pedig a köldök feletti legkeskenyebb részen.

2017. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Biztos jó helyen mérted? Én is kiakadtam a minap hogy 3 cmrel több lett nyár óta a derekam...szóval 3kgot le kell adnom egészségesen és persze úgy hogy ne jöjjön vissza.
2017. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Több helyen is azt olvastam,hogy a derekat a köldök vonalban kell mérni, felette 2 cm-el a nagyon kövér embereknek kell,de egy átlagos embernek köldök vonal. Bár összevissza írnak mindent így nehéz megállapítani melyik is tulajdonképpen a helyes.

Ha a fenekem legkiállóbb részén mérem akkor 90 a csípőm,de először én a két legkiállóbb csonton mértem hiszen az a csípőm és a portálon is úgy írták. Ha a derekam a köldök felett nézem tehát a legvéknyabb ponton akkor 69 de előtte pont a köldöknél néztem ,mert ezt írták,hogy úgy kell.

2017. dec. 18. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul írták. Ez már normális arány és köze sincs az almához.
2017. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A csipo noknel minding a legszelesebb reszen kell merni, derekat a legvekonyabban (kiveve a nagyon tulsulyosaknak, ahol a derek vasagabb, mint a csipo).
2017. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!