Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék derékról...

Hogyan fogyhatnék derékról otthon?

Figyelt kérdés

tudom, hogy helyi fogyás nincs, és sajnos nincs lehetőségem drasztikus étrendmegegváltoztatásra. (nyilván az alapokat megtettem, cukros dolgokat nem eszem, és kenyeret se egyáltalán)

hirtelen hiztam a csipő derék tájra (főleg derék) és a belső combommra... nem olyan nagyon, csak az az idegesitő, hogy eleve nagyon széles a derekam és igy most nagyobb a derekam mint a csipőm. Aránytalan lettem nagyon: a karjaim és a vádlim vékonyak, a bordáim látszanak, és akkor lent káosz. a combjaim megvastagodtak és a térdem alatt hirtelen elvékonyodig.

Hát ezt fura volt leirni, és lesznek akik kiröhögnek ezután de ez sz igazság, szörnyen ronda. Valami tanács ?

18/l



2017. szept. 2. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kilátszanak a bordáid, akkor nem valószínű, hogy nagyobb felesleg lenne a tested bármely részén. Képecskét tudsz mutatni?
2017. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Hullahoppkarikázz és végezz derékra oldalsó tornagyakorlatokat.
2017. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek, hogy alig van felesleged, ennyire extrém aránytalanul hízni nem is tudom, lehet-e, viszont a fiatal lányok sokszor túlérzékenyek e téren, egyszerűen ennek nagyobb a valószínűsége.


De ha a hízás ezt okozta, akkor a fogyás természetesen visszafordítja majd. Úgy kell fogyni derékból, mint bűármimásból:biztosítod a kalóriadeficitet, normálisan fogysz, hogy ne izomból menjen s a genetikád majd eldönti, honnan fogysz. Ha legutóbb derékra ment, onnan kell lemennie.


Ha vékony a karod és a vádlid, akkor nem ártana izmosodnod, ha majd befejezted a fogyást, főleg, ha hajlamos vagy ilyen viszonylag hirtelen előnytelen átalakulásokra.

2017. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs lokális zsírégetés.
2017. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kérlek, sürgősen menj el a diabetológiára. Ez a cukorbetegség egyik lrgtipikusabb tünete is lehet, akr már duplaértékes is.( 6,1- ig vam a normál érték, ilyenkor sokszor ez 11- 15 közé eshet.
2017. szept. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!