Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Skinny fat vagyok. Egy ideje...

Skinny fat vagyok. Egy ideje edzek, de izom mellé zsírt is szedek fel. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

16/f

150 napja kezdtem el edzeni. Elsőnek még egy fekvőtámaszt sem tudtam csinálni, most már persze megy több is:D Fejlődök, igazából egyre erősebb vagyok, persze azért semmi durvára nem kell gondolni. Igazából ami régóta zavar hogy a csípőmön sok a zsír, és ez a legszélesebb pontom a testemen. Emiatt elég nőies testalkatom van. És az izom mellé szedtem fel zsírt is szerintem, ami főleg itt raktározódott le. Persze mikor nekikezdtem sokat olvasgattam utána, több helyen írták, hogy skinny fatből elsőnek "fat" leszek, utána meg "strong". Csak azért gondoltam máshova fog menni a zsír:D

Naponta 2600 kalóriát eszek meg (185 centi vagyok, és 75 kiló most már), 150 gramm fehérjét. Viszonylag kevés feldolgozott kaját eszek, bár beismerem, azért ennél lehetne sokkal kevesebbet is. Edzeni itthon szoktam, van súlyzóm, + saját testsúllyal, például húzódzkodni szoktam.

Szóval a kérdésem igazából az lenne, hogy mit csináljak? Folytassam így, vagy esetleg egyek többet (hallottam olyat is, hogy jobban fejlődnék, és 1-2 év múlva kellene leszálkásítanom)? Esetleg van itt olyan, aki volt hasonló cipőben mint én?

(privátban küldök képet.)



2017. jún. 5. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit nő a súlyod havonta? Mert ha többet, mint ami a várható izmosodás jó esetben, akkor várható a zsírosodás.

De valamennyi zsír mindenképpen jön fel tömegeléskor, szerencsésebbek meg tudják oldani minimálissal, nekik ritkán kell szálkásítaniuk, másoknak több jön fel, de amikor több háj jön, mint izom, akkor túlzott kalóriabevitel vagy rossz edzés van...

2017. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig 4 kiló jött fel.
2017. jún. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!