Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő diéta? Mennyit...

Megfelelő diéta? Mennyit fogyhatok szerintetek ezzel? 183cm 64kg 14/F

Figyelt kérdés

Napi adag: 40dkg csirkemell,50dkg paradicsom. kcal:550g féhérje: 104g szénh:22g zsír:4g



Másnap:40dkg csirkemell 50dkg uborka

495kcal 104fehérje 10.5 szénh 4.5 zsír


Ezt váltakozva 2 hétig! Eredményes lehet?



és így váltakozik 2 hétig!


2010. jún. 2. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz eredményes, mert nagyon kevés a kalória. Ilyenkor a szervezet raktározásba kezd, és az izomzatodat bontja, a zsír pedig marad. Minimum 1500 kalória kéne neked és heti 3-4x mozgás, az sokkal eredményesebb lenne.


Amúgy hová szeretnél még fogyni? :O Kövérnek látnak mások is? Mert már majdnem a kórosan sovány kategóriába esel testsúly szerint.

2010. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiúként 183 cm és 64 kiló? és fogyni akarsz?

Inkább pakolj magadra vagy 10 kiló izmot. Kákabelű akarsz lenni?

2010. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért próbálok sok fehérjét enni,hogy ne épüljön le az izmom! Én sem értem,hogy miért van rajtam háj ilyen testsúllyal... Nem akarok kákabélű lenni,csak azt szeretném,hogy olyan testem legyen mint a normális testalkatú srácoknak!(Bocsánat a sok 'hogyért'!:)

Jah és az izomra is vessek néhány szót,szóval nemsoká' elkezdek fittneszbe járni,gyúrni. De az izom ugyebár akkor látszódik ha nincs felesleg!

Köszönöm a gyors válaszokat!

2010. jún. 2. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:

először növelj tömeget,és utána szálkásits.Megjegyzem a szálkásitáshoz és a tömegnöveléshez is szar a kajád.

bodybuilder.hu-t olvasd

2010. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Hát, én is így vagyok/voltam...ezen tényleg csak az segít, ha először gyúrni jársz, és utána ha felszedtél 10-15 kilót akkor lediétázod azt a maradék kis 5 kilót ami maradt. Az izom jobban égeti a zsírt és fokozza az anyagcserét, úgyhogy jól jársz vele.
2010. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szörnyű ez az étrend... hagyján hogy alacsony a kalóriabevitel, de rettentő rosszak az arányok is! szerintem olvasgass még erről a dologról: www.google.hu
2010. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ennél jóval több szénhidrátra és kalóriára lenne szükséged és semmi baj a testtömegeddel...kezdj inkább sportolni valamit

[link]

2010. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!