Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lágytojás hízlal?

A lágytojás hízlal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden étel hízlal, amit megeszel, csak van amelyik jobban, van amelyik kevésbé....
2010. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lágytojás fogyaszt.Ha minden nap megennél 1-2 vagy akár 3 lágytojást és semmi mást, akkor hamarosan nagyon is sovány lennél tőle.
2010. jún. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Probáld ki!!! :)
2010. jún. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves első, ez nem igaz. :) Vannak olyan ételek, melyek megemésztésével több energiát használ fel a szervezet, mint amennyit az étel tartalmaz, tehát fogyaszt. :)

Ilyen például a savanyúkáposzta és az ananász. Persze nem a cukros konzerv ananász, hanem az eredeti gyümölcs. :)

2010. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem eszel hozzá kenyeret, akkor nem hízlal. Viszont az egyik leghasznosabb táplálék a tojás.
2010. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy tojás kb 65-70 kalória, és ez független attól, hogy nyers, lágy vagy kemény. Ha zsiradékban sütöd, akkor ehhez a felhasznált zsiradék kalóriáját is hozzá kell számitani.


A negativ kalóriás élelmiszer mint ötlet meg egy nagy hülyeség, olyan nincs.

2010. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs negatív kalóriás étel.könyörgöm,hogy kéne a megemésztéséhez több kalória,mint amennyi maga az étel?az ananászt nem olyan hú de nehéz emészteni...sőt,rengeteg

benne a gyümölcscukor,magasa kalóriaértéke,de annyira valóban nem hízlal,sőt mértékkel fogyasztva nagyon egészséges,és rengetek hasznos dolgot tartalmaz.

na áttérve a lágytojásra.ha egy normális,egészséges étrend része,akkor nem hizlal.ha 2szelet kenyér kíséretében eszed,akkor már jobban.a tojás nagyon fontos a szervezetnek,tele van értékes tápanyaggal.csak az elkészítésre vigyázz,mert a sokat ronthat a dolgon!

2010. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 08:24-es negatív kalóriás vagyok. Utánaolvastam, igazatok van. Nincs negatív kalóriás étel, elnézést.
2010. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van negatív kalória:)O zeller és uborka. ugyanis a megemésztésükhöz több energiát égetsz, mint amennyi van benne! bár én még senkiről nem hallottam, aki zellerrel és uborkával jóllakott volna :)
2010. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!