Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 9 körül mit lehet enni...

Este 9 körül mit lehet enni ami nem hízlal?

Figyelt kérdés
Este érek haza a melóból, kicsit szobabiciklizem, súlyzózom, és utána nagyon éhes vagyok. Kibírnám enni a hűtőt. Viszont nem akarok hízni, inkább fogyni akarok, de nem bírok lefeküdni éhesen. Mit ajánlanátok ilyenkor, mit egyek, és mennyit? Nem akarom teleenni magam, csak hogy jól lakjak. Köszi a válaszokat előre is!:-)
2010. jún. 3. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán egy pohár joghourt, alma, egy pohár tej, ilyesmik.
2010. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyél nyugodtan, ha sportolsz, pótolni kell az elhasznált energia egy részét...nyilván érdemes kevesebb szénhidrátot, de én még nem híztam el attól se, hogy este 10 kor saját gyártmányú pizzát vagy tésztát eszek
2010. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fehérjét
2010. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kis sajtocska, almácskával!
2010. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen zöldséget nyersen vagy párolva, gyümöcsöt (bár abban van gyüm.cukor), csak ne banánt.
2010. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meleg tej.laktató és nem hízlal.plusz ugye a fehérje ami jót tesz ;]
2010. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bármilyen gyümölcsöt, zöldséget,puffasztott rizst,ropit vagyis én ezeket szoktam leginkább:)
2010. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ropit inkább nem vagy az az igazság hogy 18:00 után már nem kéne enni.
2010. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csinálj egy turmixot. Tejjel és valami bogyósgyümölccsel, csavarhatsz bele citromlét is. A tej altat, és mivel turmixot csinálsz, laktat is. Amúgy meg igyál előtte két nagy pohár vizet. Ezzel sajnos nem lehet mit csinálni. Ne add fel!
2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel előtte sportolsz, mozogsz, a tested még a kalória égető fázisban van, mikor elkezdesz enni, úgyhogy bátran egyél csak szendvicset vagy valami hasonlót nyugodtan.

Én reggel nyomtam a szokásos tornámat és előbb ettem majonézzel, felvágottal meg ubival szenyát, ja és a kenyér fehér kenyér volt. Nem lesz semmi bajod ha normálisan eszel és mellette sportolsz, sőt egyik kell a másikhoz. Mondom ezt úgy hogy évek óta szinten tartom a 46 kilóm (154 centihez) sporttal és normális kajálással.

2012. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!