Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt mennyit...

Mennyi idő alatt mennyit fogyhatok ha elhagyom a cukrot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit se fogsz fogyni.

Ha a cukor hízlalna én lehet hogy 5 ezer kilós lennék.

2017. dec. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Mi, mennyi más hízlaló ételt eszel a cukor mellett?

Gondolom, jóval többet, mint cukrot.

.

Mozgás nélkül, a fotelben ülve csak akkor fogsz fogyni, ha MINDEN kajáról lemondasz - ez viszont egészségtelen!

2017. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az azért hülyeség amit utolsó mond, mozgás nélkül is lehet fogyni, ha kalóriadeficitet ér el, és ez nem csak akkor lehetséges, ha SEMMIT nem eszik valaki. De az igaz, hogy sokkal jobb sporttal párosítani.

Attól hogy elhagyod a cukrot, és mondjuk helyette édesítőt nyomod, egyáltalán nem biztos hogy bármi deficitet érsz el. Tudni kéne, hogy mennyi az alapanyagcsere szükségleted stb. és ezek alapján megtervezni egy étrendet. Na meg jót tesz, ha simán egy átlagos napodat végigszámolod, hogy lásd mennyit fogyasztasz amúgy...nagyon kiábrándító tud lenni.

2017. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sok éve elhagytam, egy csomó mindennel együtt (pl. liszt), csak ettől még nem fogytam semmit jelentős fölöslegemből... Ha sokat eszel, akkor nem fogsz fogyni, hiába hagyod el a cukrot, sőt, lemehetsz akár szinte nulla szénhidrátra is. A kalóriaegyenleg számít leginkább, akárki akármit is mond. Persze a cukor elhagyása (pláne a komoly szénhidrátcsökkentés) sokaknál komolyan besegíthet a kalóriacsökkentésbe, de azért nem garantált a fogyás, ez csak egy tényező.


Rólad sem tudunk semmit, de mindegy, mert nem lehet megmondani, egyáltalán fogysz-e, nemhogy milyen tempóban.

2017. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze a testmozgás is meglenne

Kb napi 60 perc (mikor hogy, de 45 alá nem csökken, Es van amikor 1,5 óra)

Enni nem eszek annyira sokat, nem iszok lottyoket Es hizlaló ételeket sem eszek

2017. dec. 25. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez számít hanem a kalóriabevitel
2017. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!