Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 1 Honap...

Mennyit fogyhatok 1 Honap alatt ha teljesen elhagyom a szénhidràtot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen nem hagyhatod el, mert az agyad nem fog működni.
2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugyértem hogy csak zoldség gyumolcs hus hal tojàs.
2010. okt. 21. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

"ugyértem hogy csak zoldség gyumolcs..."


Akkor meg nem értem a kárdást. A zöldség gyümölcs az szénhidrát. Most akkor mi a kérdés?

2010. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány kiló túlsúlyod van és milyen alkatú vagy alapból.
2010. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenben van szénhidrát :)(a keményítő is az!!)

Egyél azért tejtermékeket, pl a mozzarella sajt elég zsírszegény és finom is :) Natúr joghurt, kefir is mehet nyugodtan, én úgy fogytam, hogy minden este megittam (és még most is megiszok) egy kefirt. És még rendbe is tette a szervezetem :)

2010. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Óó, b.meg, mit nem értek rajta ? Azt kérdi, hogyha elhagyja a KENYÉRT, BURGONYÁT, TÉSZTÁKAT, MAKARÓNIT, TK.-Ű PÉKÁRUKAT és TK.-Ű LIsZTKÉSZíTMÉNYEKET és MINDEN OLYAT, AMI NEM gyümölcs és zöldség meg tejtermék illetve hús, akkor mennyit fogyhat egy hónap alatt
2010. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: És ezt te a kérdés alapján találtad ki? Ráadásul mi az, hogy gyümölcsön és zöldségen kívül semmit. Akkor a rizs, krumpli, zabpehely is kuka, csak egyoldalúan táplálkozna. Meg a mennyiség is lényeg. Eperből, meg körtéből is be lehet lakmározni ez nem jelenti azt, hogy ebből aztán végtelen mennyiségben lehet enni éjjel-nappal.


A lényeg meg kimaradt, hol a fehérje, azok honnan jönnek és mennyi?


Szóval szerintem elsődlegesen azzal kéne számot vetni, hogy fehérje 2 g / testsúly kg, szénhidrát 4-5 g / testsúlykg és aztán variálni, hogy most gyümölcs, vagy nem gyümölcs, szvsz.

2010. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utánam levő: onnan találtam ki,hogy sztem logikus mit akar tudni. A fehérjét nem írta, de talán azért, mert nem ez a része érdekli és mert tudja, hogy kell fehérjét is egyen. Meg általában aki hajlandó lemondani a zabról meg ezekről azok esznek fehérjéket.


Folytatva az ötletet: sztem egyértelmű, hogy az érdekli, hogyha CSAK fehérjét és szénhidrátfajtákból gyümölcsöt és zöldséget eszik akkor mennyit fogyhat. Tehát ha a többi szénhidrátot elhagyja, a kenyért és minden egyebet beleértve, kivéve az említett kettőt

2010. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Még így sem jó a kérdés, mert mihez képest, meg mennyire? A napi beviteltől, mozgástól stb függnek ezek. Önmagában az, ha elhagyja a lisztes kajákat még nem feltétlen jelent zsírból fogyást is automatikusan. Ez csak egy kis része egy nagy egésznek, ami rengeteg részből áll.
2010. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!