Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tűnik el a...

Mennyi idő alatt tűnik el a narancsbőr?

Figyelt kérdés
ha tényleg betartja az ember, h 3 liter vizet iszik, dörzsöli kesztyűvel + olyan görgős izével is a lábát és használ narancsbőrre krémet, akkor kb mennyi idő alatt tűnik el?
2010. jún. 3. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

rossz hir maradéktalanul nem tűnik el. és van minden nőnek! alkati sajátosság hogy kinek mennyi. címlapokon szereplőknek is, csak jó a retus...

max enyhülni fog, de ne ingadozz a súlyoddal mert az nem tesz jó semmiképp a bőrnek!

2010. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért ez nem csak a vízivástól és a dörzsöléstől tűnik el. valamit sportolni is kéne szerintem. bár ha vékony vagy , nincs rajtad semmi felesleg és úgy van narancsbőröd akkor lehet hogy már ennyi is segít rajta.
2010. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kerülni kell a túlzott cukor, édesség fogyasztását. Amit meg leírtál, próbáld ki, szerintem segít enyhíteni a narancsbőrt.
2010. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen görgős cellulit rollerem, ami majdnem így néz ki: [link]


Ha használod kenj a combodra valami jó zsíros, nehezen szívódó krémet, mert így sokkal kényelmesebb.

Használat után egyébként létszik egyből, hogy szebb lesz a bőr, de nyilván ha rendszeresen használod naponta akár többször is akkor egy hónap után látványos lesz az eredmény, ez tuti, nekem tényleg segített ez a kis masszázs cucc, úgy szoktam hogy 2 perc egyik láb, aztán 2 perc másik láb, aztán egy-egy perc, újra 2, és akár ezt elölről. Nekem van, hogy másnapra be is lilul picit, mert nem kímélem a zsírszöveteket a combomon, de tény, hogy simább lesz tőle a bőr, ha tényleg minden nap átmasszírozod vele a combodat. A víz meg azért kell sok, hogy ezzel a masszírozással felszabadult zsírsejtek a véráramba kerülve minél hamarabb távozzanak a szervezetből. Kitartás :)

2010. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Nincs minden nőnek,sportolni kell rengeteget és diétázni,akkor fog eltűnni nem mindenféele csodakrémektől,azok semmit nem érnek
2010. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen sportolok, mégis volt sokáig narancsbőröm. Az egyetlen dolog, amitől elmúlt (1 héten belül) az a napi 2-3 l víz és az édességek elhagyása (teljes kiőrlésű kenyeret meg ilyesmiket azért eszek). A narancsbőröm eltűnt, sőt az ekcémámnak is búcsút mondhattam hosszas szenvedés után végre :) Csak figyelni kell, mert amint elkalandozok (kevesebb a folyadék, kenyeret eszek) egyből visszajön mindkettő...
2010. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Mozgásra is szükséged lesz, sok zöldséget és gyümölcsöt egyél és kevés tartósitószeres ételt.


Ez hülyeség, hogy minden nőnek van, csak a narancsbőrösök nyugtatgatják magukat ezzel. :D:D:D LOL Ettől boldogabbak lesznek, ahelyett hogy tennének ellene.

2010. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hallottál a fóliázásról? Fóliába betekerni a kényes részt, előtte bekenni narancsbőr elleni krémmel (melybe tehetsz vagy fahéj vagy paprika olajat) és pihensz így egy órát. Lehet csípni is fog. De közben csinálhatsz a kényes területet érintő gyakorlatokat is.

Ha megizzadsz, akkor még hatásosabb az eredmény. Ez a módszer széppé teszi a bőrt és csökkenti a narancsbőrt.

Ja, és mellé naponta 2,5-3 liter víz, vagy citromos víz.

Mert ugye a méregtelenítés a legfontosabb!!


Nekem bevált!

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

utolsó: javítás: még hatásosabb és jobb az eredmény! :D

(rosszul fogalmaztam)

2010. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Remélem még nézed a kérdést! Nekem már van egy ideje narancsbőröm, most rendeltem meg az avonbol a solutions thermal-active krémet. Sok jót hallottam róla! Mit csináltál hogy neked eltűnt illetve meddig tartott? Nagyon hálás lennék ha ezt le tudnád írni!
2016. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!