Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy a fenekem, mit tegyek?

Nagy a fenekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Genetikailag nagy a fenekem. Anyukamtol Mamatol orokolhettem. Szeretnek tenni ellene mert csufolnak erte, es lelkileg tonkretesz:(. Ha elkezdenek fenekre edzeni esetleg kisebb lenne? Konditerembe ha esetleg jarnek, milyen gepen kene edzenem? A fenekemnel,/combnal/ oldalt nagyon kiemelkedik a zsir. Nekem extra homokoraa alakom van.. vagyis a fenekemnel a combomnal kidudorodik a zsir.. es ha tukorbe nezek borzalmas. Ebben is tudnatok segiteni? Hogyan kene csokkentenem? Kerlek segitsetek! Es ne viccelodjetek, fiuk, ferfiak kerlek ne viccelodjetek.. mert lelkileg ki vagyok!

2017. dec. 27. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Keress olyan férfit, aki imádja a nagy feneket, másokkal meg ne foglalkozz. Genetika ellen nem tehetsz semmit.
2017. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Babám, neked körte alakod van.

Hány cm a fenékkörméreted?

2017. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alain Delon ***** válasza:
Nyugodtan kezdj el edzeni. Ártani nem fog.
2017. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eleg sokaig leszek iskolaba.. szoval nem tudnek beletorodni. Ha edzek akkor picit formalodna? Inkabb lennek lapos.. mint ahogy most kinezek. Semmi eselye hogy kisebb legyek?
2017. dec. 27. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Edzéssel tudod a zsírréteget csökkenteni, de a comb- és fenékedzés ugyanakkor izmosítja a területet. Szóval valamivel kisebb lesz, de az izmosodás miatt azért lesz is ott "anyag". Mondjuk ez utóbbi miatt már nem aggódnék, a formás, izmos hátsók klasszisokkal népszerűbbek a zsírosaknál.
2017. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%
Ez genetika. Az utóbbi idõben eléggé meghíztam, ami látszik a karomon és a combomon, a hasam meg a mellem meg ugyanolyan lapos maradt. :/ Persze tudsz rajta javítani, de azt ne várd, hogy deszka legyen az alsó tested. Bízom benne, hogy lesz olyan ember, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. :)
2017. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Öltözz olyan ruhákba, amik előnyösek neked. Én is erősebb voltam csípőben, nem tetszett, lefogyasztottam a nem tetsző részeket és addig sportoltam, amíg nagyon formás lábaim lettek. Úgy öltözöm, hogy azt hangsúlyozzam, ami tetszik magamon.
2017. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha van egy csomó felesleged, fogyj. Ha nincs, kizárt, hogy olyan borzalmas legyen a helyzet.

Az edzéstől csak vastagodni lehet, persze megfelelő evéssel együtt fogyni is, de nem tuti, hogy az fenékről fog menni.

2017. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ez az egesz miatt, en nagyon onbizalom hianyos vagyok.. sajnos nem tudom, keptelen vagyok elfogadni magam igy. Feketebe jarok, hisz a fejeteben kevesbe latszik, szembetunobb, es olyan pulcsit veszek fel hogy takarja a hatsom:(. En azzal is megelegednek ha csak egy picit menne le.. ha izmos lenne akkor en annak orulnek, csak nem akarom h ennyire visszataszito, nagy feneku legyek!:( Megprobalok egeszsegesen fogyni. Hatha az is segitene
2017. dec. 28. 00:34
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy?

Hidd el ez később csak előnyödre válik (feltéve ha nem szétfolyósan kövér vagy mellette), a fiúk most azért csúfolnak, mert tetszik nekik, tudod ez olyan mint amikor meghúzzák a szerelmük haját.

A lányok pedig mindig is csúfolni fognak, meg lenézni, lehetsz vékony - lehetsz kövér, csak a későbbiekben már inkább egymás között beszélnek majd ki, de szard le.

Ne diétázz, de egyél egészségesebben, illetve eddz, hidd el bomba leszel - ezután fognak majd csak igazán összesúgni mögötted a lányok :D

2017. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!