Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a "terv" így...

Szerintetek ez a "terv" így jó? Le kell fogynom!

Figyelt kérdés

Nos, arra gondoltam, hogy amikor naponta 2-3x étkezek, keveset

Kb így nézne ki:

reggelire csirkemell, vagy hal

ebédre is ha lehet akkor csirkemell, vagy hal, ha épp nem az van, akkor az ebédből keveset (fél adag)

vacsi gyümölcs, saláta


Torna:

Minden reggelre gondoltam kb 1 óra Norbi ducitornát (éhgyomorra), majd este is egy kis mozgás (tollas, kutyával játszás, stb)


Ezenkívül:

Méregtelenítés végett szeretnék menni szaunába, masszőrhöz.. Ez segítené a fogyást?


Lehető legtöbbet kell kihoznom magamból nyáron.. Cukorbetegség a küszöbön van...


115 kg/160 cm 16 éves lány


2010. jún. 3. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
reggelire egyél pici szénhidrátot, metr leesik a vércukrod és elájulsz. éhgyomorra ne tornázz. ajánlom még a pilatest feszesíteni. és ha bírod, akkor bringázz.
2010. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Rendben. Mit egyek akkor reggelire?
2010. jún. 3. 19:07
 3/26 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sokat enni, mindenképp le akarok fogyni.. Ha kell, akkor ilyen drasztikusan...
2010. jún. 3. 19:10
 5/26 anonim ***** válasza:

sztem a reggelit helyesíthetnéd gyümölccsel/zöldséggel, puffasztott rizs, és vmilyen szénhidrálttal (teljes kiőrlésű kenyér, rá egy szelet csirkemell sonka, hozzá paradicsom, paprika saláta stb..


Tízórai egy pohár tej, v joghurt de sztem az vmilyen tejtermék legyen


ebéd sztem tökéletes


uzsonna sztem egy két fuffasztott rizs belefér, azt rá paradicsom sovány sajt , sonka


vacsi sztem jó


de sztem ezzel az étrenddel amit felállítottál totál ki leszel éhezve, és nagyon könnyen felfogod adni


napi 5 kis étkezés javasolt, közbe 2-3 szénsavmentes ásványvíz, gyümölcslevek, teák..


am megkérdezhetem h hogy híztál el ennyire?

2010. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy sikerült.

Szüleim is kövérek, szerintem genetika is benne van a dologban...

Feladni biztos nem fogom, nyáron teljesen meg akarok változni. És cukorbetegség miatt szúrni se akarom magam.. Szerintem ha ebbe belegondolok, inkább edzek még 20 percet...

2010. jún. 3. 19:13
 7/26 anonim ***** válasza:

115 kg most nézem...akkor ne fogyózz ill. igen, csak ésszel


első kör: háziorvos, labor, hormonvizsgálat, cukorvizsgálat, ekkora súlytöbblettel már lehet, hogy egészségügyi háttere van a dolognak

és nem ducitréning, hanem úszás 1-2 hónap múlva mehet mellé a ducitréning is, de amíg nem leszel fittebb, addig kíméld az ízületeidet


étrendben dietetikus, mozgásban személyi edző tud segíteni


és lassan fogyj, mert a bőrödnek követnie kell a fogyásod

2010. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ha a szüleid is ilyen súlyúak, akkor valószínűleg ők is cukrosak, meg te is....doki nélkül semmibe ne kezdj bele
2010. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Minden rendbe van az egészségemmel. Vérvételre járok 2 havonta a vashiányom miatt.

Úszni gyűlölök :D Utálom a vizet már.. :( Régen annyit voltam benne, hogy már strandra se megyek :D

Különben szerintem alap fittségem valamennyire van, hiszen tesióra is mindig kemény, és mindent megcsinálok.

2010. jún. 3. 19:19
 10/26 A kérdező kommentje:

De nem vagyok cukros! Szerintem tudnék róla :P

Apum cukros, anyámmal minden oké.

2010. jún. 3. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!