Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék hasból?

Hogyan fogyhatnék hasból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 napja kezdtem a fogyókúrát, egész jól betartottam tegnap estig.. sonkatekercs, virsli, keksz, kukorica, chips, és minden más... nagyon bűntudatom volt, de nem tudom ilyenkor mit kéne tennem. Tornáztam tegnap, de úgy hallottam ilyenkor csak építek a zsír alá.

Hasból szeretnék fogyni, fent nem igazán zavar, de alul igen, oldalról jön, lóg? Találtam hasgyakorlatokat erre a részre, de ettől fogyni is fog?

Milyen ételeket egyek? Sajnos itthon mindig kóla van, amiről leszokóban vagyok, mégha ritkán is iszom belőle. Az is a hasra megy nem?

Nem találok olyan ételeket amiket kevesebb pénzből is ki lehet hozni és iskolába is lehet vinni, nem macerás az elkészítése. Csináltam lapcsánkát cukkiniből, zabkásákat.. ilyesmi ételekről tudnátok receptet küldeni, vagy csak nagyvonalakban elmondani?

Nagyon megköszönném.

1 héten hány tornát iktassak be? Rendszerint sima közepesen intenzív tornáról van szo, 30 percben. Mindenre szoktam. (Kar, hát, oldal, vádli, comb, has) csak félek hogy erősödni fog, pedig a fogyás a célom. Erősíteni csak utána szeretnék.

Köszönöm a segítséget, és sok sikert mindenkinek aki belevágott:)


16/l, 165 cm, 63 kg.


2018. jan. 1. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Rossz volt olvasni is.

NINCS HELYI FOGYAS


Az ilyen azt hallottam,meg azt olvastam,csak hulyesegek meg kitalaciok.


Colabol meg cukormenteset nem arulnak a boltban?

Futni kene,mert a tobbi izmot erosit,de zsirt nem eget.


Kene kcal szamolas,mert a lapcsanka pont nem dietas kaja,de a cukoros zabkasa se.Utana kene olvasni,nem csak igy random belekezdeni 0 tudas nelkul.

2018. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Használom a kalóriabázist. Helyi fogyás? Mint írtam, mindenre szoktam tornázni, most a has érdekelt volna, nem csak onnan akarok, nem helyi fogyásról beszéltem. Miért lenne cukros a zabkása? Nem boltban vásárolt mesterségesen elkészítettre gondoltam. Lapcsánka? Igen van benne liszt meg cukkini.

Nem teljes életmódváltás a célom, mert nem fogok ezért salátát majszolni életem végéig, vagy nem tudom mi volt a célod ezzel a hozzászólással, mert segíteni nem segítettél, és még a kedvemet is elvetted. Én segítséget kértem, nem kioktatást... eléggé latszik hogy kezdő vagyok és még gyerek. Nem értem a lehurrogásod okát.

Köszi.

2018. jan. 1. 18:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Futnom kéne? Nem tudom hogy mi nem volt érthető.. nem izmot szeretnék építeni, hanem zsírt égetni!..
2018. jan. 1. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Futassal lehet fogyni a legjobban,mert az aerob jellegu mozgasforma.

A lapcsankat gondolom olajban sutod ki,ugy meg ha nem figyelsz a makrokra,csak plotyhedt leszel.

En mindent eszek amit szertnek,de mertekkel,lehet ugy hizni is,hogy csak zabkasat eszel.Meg oda kell figyelni a makrokra.

En nap 1-1.5 orat edzek eliptikus trenerrel,vagy futassal (attol fugg melyiken edzek) es en ugy fogyok.


Fura,en nem sokkal,de fiatalabb vagyok nalad,megis tudom nagyjabol,hogy kell dietazni,mert utana olvastam,es nem a semmitkondo facebookos csodadietakat,meg ,,szuper’’ zsiregeto gyakorlatokat csinalok

2018. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én alkalmazást ajánlanék Lose Weight in 30 days ez a fogyásra,de azt előre megmondom,hogy erősítés nélkül nincs fogyás szóval ebben is van erősítés,de ebben az alkalmazásban még étrend is van,de ha nem tetszik tölts le egy ételnaplót,és ez ugye 30 napig tart,de ha akarod újra kezdheted és 1 edzsés még 15 percig se tart azthiszem.Szóval sok sikert!12/L
2018. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!