Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komplett étrend fogyáshoz,...

FerGii kérdése:

Komplett étrend fogyáshoz, szálkásításhoz?

Figyelt kérdés
Tudom vannak erre dietetikusok de ha csak nem fizetsz rendesen nem szabnak személyre neked... az meg hogy 40-50 ezret kiadjak azért és nem is biztos hogy jó lesz nem igazán engedi meg az anyagi helyzetem. segítsetek pls (nehezíti a dolgot hogy 3 műszakban dolgozom nem tudok akkor enni amikor bizonyos diéták előírják)

2018. jan. 2. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok fehérje, zöldség. Napi 4-5x étkezés. Sok folyadék(nem cukros üdítők). Szénhidràtok, zsírok minimalizálása. Gyümölcsök, magvak mértékkel. Szükség esetén multivitamin, tápkieg. fehérjepor.
2018. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán adj infókat, hogyan szeretsz enni, mit tudsz a saját szervezetedről, mi a jó neki. Sokféle szálkásító diéta van. Én pl. kevésszer eszem, sokat és zsírosan, mert nekem ez az ideális s energiát adó. De van, akinek többször kell és szénhidrátosabban.


Az időzítés fontos lehet, de ha nemtudod megoldani, hogy mindig ugyanakkor egyél, akkor sincs semmi. Az az igazán fontos, hogy mit eszel, persze vagyunk páran, akiknek az időpont sem mellékes, ha fogyni akarunk éhezés nélkül. De általában nem gond, ha nem fix időpont. Sokan vannak, akik teljesen különböző ritmusban esznek mondjuk hétközben és hétvégén s nekik működik.


Nyilván kell valami jó kis fehérjeforrás, zöldséggel az ad valami alapot, de sokkal több energia kell. Szénhidrátra alapozva egyél inkább összetett szénhidrátot (sokaknak az is számít, hogy lassú legyen), zsírra alapozva pedig valami jóféle zsírt, csak nagy kalóriamennyiségnél ez trükkösebb.

Némi gyümölcs, olajos mag is rendben van, sőt hasznos lehet.

2018. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!