Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell még fogynom? (lent)

Kell még fogynom? (lent)

Figyelt kérdés

170/cm 76Kg 15/F


Ha igen, akkor mennyi lenne az ideális súly?


Előre is köszi!


2010. jún. 3. 23:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
a te magasságodhoz sztem olyan 66- 67 kg lenne a pont jó.
2010. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hááát, ezt így nem lehet meghatározni. Mivel nagyon fiatal vagy szerintem nem tenne jót a fogyókúra, inkább mozogj sokat. Itt a nyár, járj el biciklizni vagy futni.


Én 185 cm 80 kilóval elég kövérnek éreztem magam. Nézegettem ilyen adatokat meg kérdezgettem ismerősöket, és kb férfiaknál 15-20 kilóval kevesebb, mint a magasság.


Neked szerintem 55 kiló lenne a jó, de avval már nagyon vékony lennél, olyan emos-csőgatyás fazon :D

2010. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nem. Tekintve, hogy a fiúk később kezdenek el fejlődni, kb. 17 éves korukra érik el a végleges magasságukat. 15 évesen te még nagyon sokat fogsz nőni, nagyjából 10 cm-t, persze ez genetikától is függ. Mellesleg 170 cm-hez a 76 kiló egy fiúnál egyáltalán nem gáz. A lányok utálják a egyszálbelű vékonyhernyókat, lehet most még nem, de az idősebb lányokat már inkább a macis, nagydarab fiúk vonzzák, mert biztonságot nyújtanak. Hidd el. :) Ne fogyókúrázz, inkább sportolj. Az jót tesz a szervezetednek, és akár pár kilót le is tudsz dobni.

2010. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, előttem szóló... egy férfi 20 kilóval legyen kevesebb mint amilyen magas?? Láttál te már férfit?:D Barátnőm szokta mondani, a férfi 100 kilótól kezdődik. :)
2010. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a második :D


Persze, láttam már. Mindenkinek más tetszik...hallottam én is ezt a 100 kilónál kezdődik szlogent, de nekem undorító, aki olyan kövér. Nekem is az a férfias, aki nagydarab, de ne zsír, háj legyen, hanem izom. A -20 kiló arra vonatkozik, aki egyáltalán nem izmos, így lesz rajta minimális zsír, erre kell ráedzeni 10-15 kiló izmot.

2010. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
valószínűleg rád férne még egy kis sport, és egyél rendesen ;)
2010. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"kb. 17 éves korukra érik el a végleges magasságukat."


Ezt az infót milyen tudományos médiumból szerezted?

2010. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
fiuknál a magasságból -100 lányoknál 110... ez az ideális.. tehát neked a 170es magasságodhoz 70 kg az ideális...
2010. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ha nem gond, leínám egy hetemet:


Hétfő: Kondi

Kedd: Aikido és kondi

Szerda: Kondi

Csütörtök: reggel Aikido este pedig Ju-Jitsu

Péntek: Aikido

Szombat:Pihenés

Vasárnap: Ju-Jitsu


Néha, kicsit azon töprengek, hogy nem e sok , nem e lessz tölle bajom, mert hiába próbállok aludni 8-9-10 órákat, néha még fáradt vagyok. De fejlődök szépen. Ezt azért írtam, hogy tisztábban lássatok. Várom még a válaszokat. Köszi mindenkinek! :-)

2010. jún. 4. 14:12
 10/20 anonim ***** válasza:
10:52 van két bátyám, barátnőm gyerekorvosnak tanul. Csak ennyi.
2010. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!