Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek még hogy eltűnjön...

Mit tegyek még hogy eltűnjön a tipikus "homokóra" alakom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos 19 éves srác vagyok. 178 cm magas, és 80 kg.

Az a bajom hogy ilyen "homokóra" alakom van, széles a vállam, viszont van "úszógumim" is....

eddzésem:

heti 3-4 alkalommal futok 8 kmrt 1 óra alatt.

kajáláskor szénhidrátszegény, és fehérjében gazdag ételeket próbálok enni.

Eddig kb 8 kilót fogytam 2 hónap alatt.

A hasamon, ill a combjaimon látszik mindez. Viszont nagyon zavar ez az "úszógumi" és ez az undorító "homokóra" alak....

Csináljak valamit másképp, vagy legyek türelemmel, és el fog tűnni ez is?

Futás előtt konditermeztem, mindenféle gyakorlatokat csináltam kicsit több mint fél évig.

Elsősorban anyagi okok miatt hagytam abba, a futás meg ingyen van.....

Aki tud valami jó tanácsot, ötletet adni kérem írjon.

Idióták kíméljenek....


2010. jún. 4. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A homokóra alak a széles váll (nőknél nagy mell), vékony derék, széles csípő...biztos hogy erre értetted? Mert a pocakon lévő úszógumi miatt sztem nem :)
2010. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ILYEN!

[link]


nem akartam képet feltenni, de nem tudom elmagyarázni másképp.

2010. jún. 4. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél türelmesebb, a futás tökéletes erre ...esetleg bringázhatnál még mellette :)
2010. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szálkásitó diéta és futás. Csináld cska tovább,el fog tünni, genetikailag kódolt hogy honnan fogysz először ,a hasról a legtöbb embernek nehezen tünik el ,több idő,de ne add fel mert elfog !
2010. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!