Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit kövérebb vagyok az...

Kicsit kövérebb vagyok az átlagnál, hogyan tudnám leadni azt a kb.10 kg-t?

Figyelt kérdés
Ha elhatározom magam hogy na most akkor nem eszek édességet,akkor este rámjön és akkor még többet eszek.Sehogy se tudok fogyni.Tippek?
2010. jún. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Száműzni az édességet,helyette rágj el egy nagy sárgarépát vagy almát:)Jön a jó idő,tessék futni,bicajozni!
2010. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Édességek, nasik ne is legyenek a lakásban, így nem fogsz kísértésbe esni. Egyél helyettük gusztusosan felszeletelt zöldséget, gyümölcsöt (Banán tilos!). Mozogj mindennap pl. bicikli, kocogás! Beszéld meg néhány barátnőddel, hogy menjetek együtt futni, így egymást is segítitek, közösen könnyebb és nem adjátok fel olyan hamar .)))
2010. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindent egyél, csak mértékkel, még édességet is.Nem tudom hány éves vagy,így nem tudom mennyi a kalóriaigényed.Nézd meg e neten a korod és nemed alapján,majd egyél 500-al kevesebbet naponta.Nem egyik napról a másikra kell lefogyni, mert akkor jön a jo-jo efektus, és még dagibb leszel.Ne igyál cukros üdítőket,csak ásványvizet vagy teát édesítővel, de ezekből napi 2 litert.Csinálj salátákat,azokban kevés a kalória, de hatalmas adagokat meg tudsz enni.Ezzel a kalóriaszámlálós diétával én egy hónap alatt 13 kilót adtam le.Kemény volt, de megérte.Mellőzd a rizst,krumplit,tésztát.A kenyeret is csökkentsd minimálisra.Én ha édességre vágytam,light joghurtot ettem vagy müzli szeletet vagy jégkrémet.A pálcikásokon rajta van a kalóriatartalom.És 2-3 hetente tartottam egy pihenő napot, amikor szabad volt mindent enni.Csak másnap nehéz volt visszaállni.

2010. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%

Ez a fogyókúrás étrend dolgok nagy baromság!

Én kövér duci gyerek voltam(14-15 éves voltam) és egyszer elhatároztuk a haverokkal hogy le fogunk járni konditerembe!

Fél év alatt le is fogytam (egy átlag alkatú-ra) pedig nem is volt szándékomba és a ugyan úgy ettem mint azelőtt, semmit kaját nem tiltottam el magamtól!


Még előtte próbálkoztam mindenféle fogyókúrás étrenddel de alig fogytam (látványosan semmit) csak pár pár kilót és szenvedés volt az egész!


Szerintem konditerem és semmi kaját ne tilts el magadtól!

Jah és még biciklizés mellé!(Szerintem ez is rátett a konditerem mellé bár ez se volt tervbe véve hogy fogyni fogok emiatt)

2010. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!