Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kissebbíteni a...

Hogyan tudnék kissebbíteni a hasamon?

Figyelt kérdés
12-én szalagavatóra megyek es van egy kis pocakom. Barátom szerint így is gyönyörű vagyok benne, meg nem látszik, de szeretném ha laposabb lenne. Nem kell tartósnak lennie csak akkorra kéne ês tényleg nem nagyon. 16/L

#Kisebbíteni
2018. jan. 4. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hát félévvel ezelőtt kellett volna gondolokodnod ezen.

Sajnos sehogy se már ilyen rövid idő alatt,max plasztikai illetve kozmetikai kezelésekkel: lásd:tűs mezoterápia,hifu,

2018. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előttem szólnak igaza van, ezt előbb ki kellett volna találnod hogy korrigálni lehessen. Esetleg alakformáló fehérnemű?
2018. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húzd be a hasad:D
2018. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hasbehúzás lesz😁az alakformálót nem szeretem, így az marad😁
2018. jan. 5. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 napig ne egyél szénhidrátot, hüvelyeseket előtte. Attól puffadsz általában. Ha kiürül a salakanyag a szervezetedből, laposabbnak látszik a hasad (valós fogyás nélkül is).
2018. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!😍😍
2018. jan. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!