Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap a munkahelyemen,...

Ha mindennap a munkahelyemen, a wc-n csinálok naponta 4-5x hátrafele lábemelést, akkor 2-3 héten belül feszesebb combjaim lesznek?

Figyelt kérdés

:D (csak egy ötlet, a melóhelyes wc-s edzés)

Persze otthon csinálnék guggolást, fóliázást, és néha bicikliznék.

Hátul a combomon van kis felesleg, ezt szeretném eltüntetni.


2010. jún. 4. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
a néha bringázás helyett kezdj komolyan bringázni, a fóliába meg a zöldségeket csomagold, amit a melóba viszel tízóraira egy joghurttal...és nem ártana, ha a melóban dolgoznál marháskodás helyett
2010. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem marháskodás, komolyan kérdeztem. Nem csinálhatok se térd se szív terhelő gyakorlatokat. Sajnos! :(
2010. jún. 4. 12:20
 3/13 A kérdező kommentje:

sokszor apróbb gyakorlatokat javasolt a doki, és ebbe ez belefér.

A fóliázás meg több mindenkinek már bevált a narancsbőr eltüntetésében is. (persze napi megfelelő víz fogyasztása mellett)

2010. jún. 4. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
ennyitől nem lesz feszesebb a tested. ez csak arra jó hogy kicsit átmozgasd magad. feszesítéshez diéta és rendes edzés is kell.
2010. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A diéta az megy. Nekem alapból nincs súlyfeleslegem, csak a térd meg stb. problémáim miatt az elmúlt egy évben nem mozoghattam normálisan. Ezért felesleg gyűlt össze, de csak a hátsó combjaimon látszik.


Mit tanácsoltok akkor?

2010. jún. 4. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha felesleg akkor mindenképpen diéta (több fehérje , kevesebb szénhidrát) és elkezdhetsz pilatesezni, vagy valami dvd-s aerobik, erősítő gyakorlatok. de jó ha mellette bringázol is rendesen.
2010. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 clint ***** válasza:
én azt javaslom, hogy lépcsőzz minél többet, amit leírtál az még bemelegitésnek se lenne elég.
2010. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lépcsőzést nem tudok, az szív terhelő. A bringázást is nagyon óvatosan használom, hetente 1-2x 10 perc. Nem merek többet. Ez így rendben van? Mellette diéta, és sok sok folyadék, illetve a guggolások.


Ugye ez így rendben is van? :)


Legszívesebben futnék, de azt sem tehetem. :(

2010. jún. 4. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
heti 1-2x 10 perc bringa? xD mig a boltba elérek az 15 perc bringa napi 1-2x és nemfogyok tőle az tuti... elhiszem hogy szivtérdbajok megilyesmi de ezek igy akorsejók... akkor diétázz jobban...
2010. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
térd és szívprobléma esetén nyugodtan megkérdezheted az orvosaidat, kétlem, hogy a bringázás tilos lenne ;) De az tuti, hogy az úszás nem tilos ;)
2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!