Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak úgy, hogy ne...

Hogyan fogyjak úgy, hogy ne izmosodjak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 74 kiló vagyok a 170 centimhez. Szeretnék úgy 56-7 kilóra lefogyni. Odafigyelek mit eszem, de egyszerűen nem tudom mit sportoljak. Attól félek, hogy ha elkezdek edzeni, nem lemegy a zsír, hanem átalakul izommá, és nem akarok egy nagydarab, izmos kigyúrt csaj lenni. Szóval tudtok olyan mozgásformákat mondani ami tényleg a centiket faragja le, és nem az izmot építi?

2018. jan. 5. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Évekig kell súlyzós edzést végezni tömegnövelő étrend mellett, hogy izmos legyél, szóval ne izgulj, nem adják azt olyan könnyen.
2018. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el kocogni. Az zsírt éget. Nálam bevált.

Meg mellé jóga vagy pilates ezek ilyen torna féleségek, ezek nem izmosítanak, csak formálják az alakot.

2018. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Úgy bírom amikor azzal jönnek a lányok,hogy félnek felülést csinálni vagy megfogni a súlyzót ,mert nem akarnak izmosak lenni. Lool ez nagy tévedés,ennyitől egyáltalán nem lesznek olyan izmosak,mint a fitness modellek. Sokkal precízebb,keményebb edzésre,étrendre van ahhoz szükség ,hogy valaki képes legyen olyan izomzatot összeszedni. Nyugodtan csinálj súlyzós edzést is attól nem izmos leszel,csak segít,hogy ne úgy nézz ki,mint egy félig üres zacskós tej...
2018. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem kell félni.

Kifejezetten nehéz nőként látványosan izmosodni.

Akinek az a célja, az is konkrétan küzd érte, szigorú speciális étrenden van, amit be kell tartani, és mellé komoly edzés is kell.

Szóval nincs mitől félned :D

Évek óta járok konditerembe, nem lettem se nagy darab, se kigyúrt. Jobban látszanak a kontúrok, feszesebb, formásabb a testem, de nem vagyok izmos, mint egy férfi vagy mint egy sportoló.

2018. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért baj ha izmosodsz? Az izom adja a formát...
2018. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogyáskor szinte esélytelen, hogy izmosodj... Ha eddig alig moccantál, talán minimálisan, de attól sokkal jobban fogsz kinézni.

Ha kalóriatöbbletben keményen (nem ilyen 5 kilókkal) gyúrsz évekig, akkor feljöhet valami látványosabb kis izom, nagyon izmos persze sosem leszel koksz nélkül...


A zsír NEM alakulhat át izommá, nem ecsetelem, hogy milyen szempontokból értelmetlenség ez, de az.

A zsír amúgyis sokkal gyorsabban megy le rendes szálkásításnál, mint ahogy az izom feljön tömegeléskor, az egy nagyon lassú folyamat és kemény meló.

2018. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki kigyúrt legyen, még pasiként is sokat és sokáig kell dolgozni. Én nőként súlyzózom, edzek évek óta, mégis csak formás vagyok nem izomkolosszus.
2018. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy kövér lányt, aki véletlenül hozzáért egy súlyzóhoz, de tényleg csak a haja szála görbülete, és tényleg rögtön a rajta levő zsír mind átalakult izommá. Egy nagy zsíralakú izomgombóc lett. Mozogni sem tudott, mert hát biológiailag ez teljesen invalid, szóval azóta cirkuszban mutogatják.

A ketrece amellett van, aki mindenki által ezeréve megcáfolt marhaságokban hisz.


Szóval ha hallasz egy bohócot, bújj el jól...

2018. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most készül egy cikk egy hölgyről, aki 30 kilót adott le. étrend változtatás és M.A.X. tréning, utána Hot Iron tréning. Utóbbi súlyzókkal dolgozik. Ha nem viszel be sok fehérjét tutira nem fogsz megizmosodni. :)
2018. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meglehet hogy én vagyok a kivétel de én tényleg rögtön izmosodok.a combom, fenekem legalábbis,ami nekem egyáltalán nem tetszik.Szeretek futni,intervall edzésezni ami alapvetően épp a fogyást szolgálná de egyszerűen csak azt érem el vele hogy bevastagszik a combom hihetetlen hamar.Milliószor megpróbáltam kajára is odafigyelve de akkor is..
2021. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!