Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális súlyom? (többi lent)

Figyelt kérdés

160 cm vagyok, elkezdtem dietázni egy hónapja kb, 77 kiló voltam, most 68.

60 kilóra gondoltam, hogy lefogyok, az nekem már ideális lenne?

17/L


2018. jan. 5. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap elmondom, hogy csupán a magasság alapján nem állapítható meg az ideális testtömeg. Ha nagyon vékony testalkatú vagy, akár a 45 kg is nomális lehet számodra. Ha szélesebb, izmosabb vagy, akkor inkább az 50-55 kg lesz megfelelő. A 60 kg valószínűleg még mindig némi túlsúlyt fog jelenteni számodra. Amúgy egy hónap alatt 9 kg fogyás nagyon drasztikus, nem egészséges.
2018. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát, akkor lehet 50 körüli lesz a célom. :D köszönöm. ^^

Igen, pedig rendesen eszek, tehát nem éheztetem magam, meg néha bűnöz

ök is, meg nem is mozgok.

2018. jan. 5. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is sokszor mondtam már, hogy érdemes venni egy olyan mérleget, ami kijelzi a testzsírszázalékot. Nőknél jó lenne nem 30 százalék felett lenni, de az igazán karcsú alakhoz inkább a 20 százalékot kellene becélozni.
2018. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd beszerezni, hogy lássam pontosan, így csak neten látom körülbelülre, de 28 körül vagyok.
2018. jan. 5. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok az eddigiekhez, így tovább ! :)
2018. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2018. jan. 5. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem egészséges egy hónap alatt a 9kg. Heti fél-1kg minusz a normális tempójú fogyás.

Ahogy az sem túl jó, hogy nem mozogsz semmit melléje. Legalább egy kis erősítést, hogy a végére(főleg, ha ilyen tempósan mennek a kilók) ne legyél plöttyedt.

Egyébként ne a kg-ot nézd, hanem a tükröt. Ha 60kilósan úgy látod, hogy jól nézel ki, akkor állj meg. Ezt Te tudod.

2018. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék majd mellé elkezdeni valamit sportolni, csak jelenleg nincs rá időm.

Minden időm elmegy a sulira és a melóra jelenleg, majd nyártól fogok tudni elkezdeni rendszeresen.

Most is mozgok azért, csak nem túl sűrűn.

2018. jan. 6. 11:47
 9/9 anonim válasza:
Interneten van test-tömeg index kalkulátor, ott beállíthatod a súlyt, testmagasságot, életkort és nemet így kiszámolhatod magadnak, hogy mi számit soványnak, átlagosnak és elhízottnak.
2018. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!