Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kollégiumban...

Sz.Csenge kérdése:

Hogyan tudnék kollégiumban diétázni?

Figyelt kérdés
Reggelit, ebédet, vacsorát is a kollégiumban kapok.

2018. jan. 5. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Határozottan nehezít, persze hogy miből mennyit eszel, azt magad választod meg s nyilván vehetsz magadnak mellé alkalmasabb ételt is.
2018. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocsi ha tevedek de en is koleszos vagyok es orban annyira nyomatja az egeszseges etkezest h sot alig erzek a levesben fozelekekben. Barna kenyer, durumteszta, volt h bulgur volt, barna rizs mit akarsz ezen dietazni?
2018. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es Ez igaz? Koleszban ilyen jó kaják vannak?
2018. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2es akkor te luxus koleszban élsz :D
2018. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly én is kolis voltam, imádtam. Nagyon jó kaják voltak, és tényleg megjelentek az ún. reformételek is. Többnyire mindig egészséges kajákat kaptunk, de persze néha volt pizza, hambi, társaik. Még így is mindig jól tudtam lakni, pedig vega vagyok.

19L

2018. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2: Borzalmas. Nem mindenki tud ennyi (igaz, legalább összetett) cukorral fogyni s jól érezni magát. A szénhidrát nem esszenciális tápanyag, a só ellenben roppant fontos. Jó, nyilván akad némi só az ételekben, csak rossz ízűek sótlanul.
2018. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2. Es vagyok. Egyaltalan nem luxus koleszban vagyok , eleg gagyi.
2018. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!