Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valami rutinos róka,...

Segítene valami rutinos róka, hogy kb. hány kiló felesleg van rajtam és mennyit és mit kell tennem, hogy eltűnjön? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

Szeretnék kockás hasat meg szépen definiált szálkás felsőtestet, jelenleg nem diétázom, de december óta fogytam majdnem 20 kilót.

Gondolom diéta és sport, na de kb. mennyi idő amíg elérek egy strandfazont és kb. mennyi kilót kell még lepucolnom?

Köszi a válaszokat!!

19F

[link]


2010. jún. 4. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Feltehetnél egy kevésbé erőlködős képet, gondolom a strandon sem így fogsz mászkálni.
2010. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, ilyen képeket készítettem végig december óta, mivel megfeszített izmokkal sokkal jobban tudtam nyomon követni a változást. Nem is várok pontos választ, csak úgy körülbelülit aki hasonló szintről kezdett korábban diétázni.
2010. jún. 4. 13:51
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
háát szerintem már nemkell fogynod inkább izmosodj elég nyomi testalkatod van...
2010. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ebből már semennyit nem kell fogynod. Izmot kell magadra pakolj, ami viszont újra zsírosodással fog járni, de idővel rendbe lehet rakni a dolgokat. Az a lényeg, hogy ne 1-2 hónap alatt akarj csodákat művelni, hanem több idő szükséges.
2010. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát, én nem igazán akarok izmos lenni, inkább csak simán szálkás... Attól ha izmosodok még nem leszek definiált... :)

Légyszi olyanok válaszoljanak akik segíteni is tudnak, legalább egy kicsit!

2010. jún. 4. 13:55
 6/14 A kérdező kommentje:

13:54!

Köszi a választ, de én nem igazán szeretnék izmosabb lenni (hiába ez a társadalmi elvárás), hanem csak szimplán magamnak akarok megfelelni. :)

Isten ments, hogy újra bezsírosodjak, volt nekem abból elég bajom...

2010. jún. 4. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: Ne fogyj! És kb. fél év, rendszeres edzéssel.
2010. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy szálkás legyél, kell valaminek lennie amiből le tudsz szálkásítani (izom.)
2010. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Fél év nem is hangzik vészesen, én úgy télre tervezem elérni a formát amit kitaláltam magamnak. :) Akkor ezek szerint reális...

Amúgy mi a bajotok azzal ha csak szimplán szálkás valaki kis izomtömeggel? :) Persze annyira nem izgat, mint mondtam magamnak szeretnék tetszeni.

2010. jún. 4. 14:02
 10/14 anonim ***** válasza:
az, hogy most sincs túl sok izmod és ha ebből leszállkásítasz nagyon vékony leszel. én csak azért írom, hogy tisztában légy vele, ha külön ez a célod akkor hajrá :)
2010. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!