Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg fogyni tudnék napi 1...

Tényleg fogyni tudnék napi 1 kanál olívaolajtól éhgyomorra?

Figyelt kérdés

Több cikket is találtam ahol felsorolták az olívaolaj hatásait és azt írták: "Az extra szűz olívaolaj segít a fogyásban

Minél több olívaolajat iszunk, annál többet fogyunk. Az olívaolajban végbemenő oxidáció eredményeként fokozódik a zsírégetés a szervezetben."

Volt aki tapasztalta? Nem lett tőle éhesebb? Rosszullét? (Itt gondolok a hányingerre, tudom hogy a felgyorsítja a székletet es mhasmenés lesz a vége)



2018. jan. 7. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek ehhez, de szerintem hasmenést okozna. Inkább sportolj és változtass az étkezéseden, ne tedd tönkre a bélrendszeredet a sok hasmenéssel. :)
2018. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Bocsánat, rosszul fogalmaztam meg :D elfelejtettem hogy te is írtad hogy tudsz a hasmenésről.
2018. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Baromság. Fogyni normális étrendtől lehet.
2018. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi fäszságot kitalálnak az emberek, csak hogy ne kelljen diétázni és mozogni.
2018. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést de egy szóval nem említettem, hogy nem diétáznék vagy sportolnék. Én egyszerűen feltettem egy kérdést, mert érdekelt... Végülis erre van ez az oldal, nem? Amúgy is több cikkben olvastam ugyanazt, nem én talaláltam ki.
2018. jan. 7. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficittel lehet fogyni, nem azzal ha olívaolajat iszol.
2018. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a negyedik válaszoló nem rád célzott, hanem azokra, akik valóban kitalálták, ill. több hasonló szintű trükköcskét is.
2018. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100g olíva olajban 884kcal van, szóval nem ajánlom ezt iszogatni.
2018. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy én fogynék tőle, mert ha éhgyomorra lenyelném, megfosatna mint a galambot, aztán egész nap enni se bírnék a hányingertől.
2018. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem látok benne sok logikát (persze egyénszinten bejöhet valakinek), a zsírégetés nem így működik, ahhoz mindenképpen energiahiány kell, különben pazarlás lenne. Ha te az olajtól kevesebbet eszel, mehet.

De ha én szeretném az olívaolajat s benyomnék napi 2-3 decit (bizonyára meg tudnám oldani, ennyi zsírt ettem már napi szinten, persze kellene mellé egy kupac zöldség vagy valami más), kétlem, hogy szupergyorsan fogynék.


A zsírtól nem szokott éhesebb lenni az ember. Nincs inzulinválasza és jobban laktat, mint a szénhidrát. De még a cukroktól se lesz mindenki éhes, csak éppen abban van logika. Az lehet, hogy pusztán a kis "evéstől" éhes lesz valaki, de nyilván akkor étkezés előtt igya. Bár én inkább finomítanék vele egy zöldségételt, benyomni kevéssé vonzó.

2018. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!