Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1,5-2 kg fogyás nagy...

Heti 1,5-2 kg fogyás nagy túlsúlyból mennyire fér bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Heti 1,5-2kg fogyás kb 30 kg túlsúlynál sok? Kardiozom és heti 3-4x pedig különböző izomcsoportra edzek. Van olyan aki ilyen tempóban fogyott,és látványos eredményt ért el,és nem lógott a bőre? Köszönöm!

2018. jan. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok, 30kg túlsúly nem akkora meg, hogy beleferjen. Ha huzamosabb ideig ilyen tempóban fogysz akkor lógni fog. Mondjuk ez fugg a magasságból is mert nem mindegy hogyan oszlik el az a 30 kiló
2018. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem mozogtál előtte ennyit és bírod, akkor lehetséges. Persze később ettől függetlenül lassulhat a fogyás.
2018. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az első 30kg ilyen ütemben fogytam le. Mondjuk nem direkt, simán nem tudtam többet enni és olvadtak a kilók.

A következő 30kg már jó iramban adtam le (havi 3kg).

A bőröm nemtudom milyen lesz mert még kb 20-30kg hátra van, de nem vettem észre megereszkedést, ráncosodást.

Ettől függetlenül ha lehet te is havi 3-4kg nál ne nagyon akarj többet fogyni.

2018. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30kg az nem elég nagy hozzá, sokkal többnél viszont már reális is lehet, ismerek ilyen esetet. Nyilván megoldható akármikor, csak nem egészséges, izomból is megy le, szóval nem akarjuk.
2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. jan. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!