Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnek fogyni. Hozzaerto...

Le szeretnek fogyni. Hozzaertoktol kerhetek velemenyt?

Figyelt kérdés

160 cm vagy es az utobbi idoben hiztam 3 kg-ot, most 62 vagyok. Nem erzem magam kovernek, de van rajtam felesleg es egy ideie mar zavar. Nem erzem magam jol a boromben.

Az egyetem mellett heti 1x tudok eljarni sportolni, egyebkent 21 eves vagyok es no, ha ez szamit.

Szeretnek 5-10 kg-ot fogyni ev vegere. Mivel nem vagyok tulsulyos, gondolom nehezen fognak lemenni a kilok. Szerintetek 1 ev alatt sikerul lefogynom, ha igyekszem sportolni, amennyire az idom engedni es normalisabban etkezem? Napi 1200-1400 kcal elegedo? Mivel nem mozgok tul sokat, ezert nem fogom “leedezni”.


2018. jan. 7. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kovezzetek meg, pontozzatok le, de ha nincs rajtad nagy izomtomeg akkor valoszinuleg tulsulyos vagy. Szamold ki azt, hogy mennyi kaloriat eget el a szervezeted egy nap (erre vannak ma mar oldalak, sot applikaciok is), es ha például egy appba vezeted hogy mit eszel eg ynap, az meg mitst i fogja hogy mennyi kaaloriad maradt hatra amit elfogyaszthatsz. Szerintem a heti 1x mozgas edes keves, de persze megertem hogy egyetemistakent nincs tobbre idod, jobb mint a semmi. Na de en nem vagyok profi az en tudasommal enmykt tudtam mondani. Ha valami nem stimmel javitsanak ki a profibb valaszolok😊
2018. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam is csak 162 cm-hez vagyok most 62 kg, de szerintem ez nem jelentős.

Én sem érzem magam túlsúlyosnak, viszont a standard az 54 kg. Úgy érzem jól magam.

Szülés után 72 kg voltam, fél év alatt 56 lettem, 8 hónap után 54. Ezt tartottam évekig csak mostanában jöttek fel a kilók.

Akkor is és most is Norbi Update módszerét választottam.

Lassabb ütemű, de biztos fogyás. Követhető, betartható, semmi hókuszpókusz.

Ha nem jut elég időd mozogni úgy is működni fog (de persze intenzív mozgással gyorsabb). Le tudsz fogyni 10 kilót az tuti.

2018. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, igaz nem ertek hozza annyira de azt azert en is tudom hogy a norbis kaja az felejtos. Le fogsz tole fogyni, de NEM egeszseges
2018. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem Norbis kaja, hanem módszer. Tök más a kettő.

Sosem eszem Norbis kajákat, csak tartom a kódokat.

Azt meg ne mondd már nekem, hogy amit otthon elkészítek saját magamnak jó minőségű cuccokból az egészségtelen. :)

2018. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohh elnezest, nem voltam eleg figyelmes amikor olvastam a valaszat, azt lehet majd enis kiprobalom🤔
2018. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!