Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anprexia után hogy állt...

Anprexia után hogy állt vissza a mensitek?

Figyelt kérdés

Mik voltak az első jelek,mikortól lett utanna rendszeres?

Ha anorexia elott eros vol a verzesem akkor utanna is eros lesz?

Vagy az elejen meg csak gyenge?



2018. jan. 10. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. .
2018. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Egészséges táplálkozással. Semmit nem vonok meg magamtól, mert hülyeség. Hízással. És megnyugodtam.
2018. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
Nekem mikor újra megjött először sokkal enyhébb volt, mint azelőtt és pár hónapig teljesen rendszertelen volt.
2018. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ilyenkor van olyan, hogy vkinek soha többé nem jön meg? Vagy idővel vissza fog állni, ha meggyógyult az illető?
2018. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az anorexia hatására/mellett kialakult 2 db petefészek ciszta, amik miatt a rendes eveshez való visszaállás után sem jött meg újra a menzeszem. Elmentem nőgyógyászhoz, aki felírt egy tablettát, szerencsére ez elég volt ahhoz, hogy rendbe tegyen mindent. Szóval ha esetleg normális kaja mellett se jön meg újra, mindenképp ajánlott a nőgyógyászati kontroll, olyan helyen, ahol ultrahangot is csinálnak.
2018. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!