Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen ételeket etettek...

Ti milyen ételeket etettek fogyokura alatt? Mennyi idő alatt, mennyit sikerült leadni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én egy saját magam által kitalált baromságot követtem, de végülis egész jól jöttem ki belőle:D

Szóval még egy éve történt(16-ban), hogy karácsonykor elég rendesen meghíztam, ami eddig sosem volt. Nagyon sok bántást, sértést kaptam, ezért eldöntöttem, hogy január 2-án(hétfőn) belevágok egy diétába. De nem akartam azokat követni, miszerint heti fél kiló a normális tempó. Így hát kitaláltam, hogy nem eszek. 1xűen nem ettem napokig. Heti 2-3x(ahogy kijött, minden 3.napon) ettem, akkor is ilyen 1-2-3száz kalóriás valamit és azt is csak azért, hogy ne kerüljek kórházba vagy ne legyek rosszul ilyesmi. Első héten lement 4kg(illetve 4 nap alatt, mert első három napon a hétből nem tudtam mit kezdeni magammal), az utána következő 3hétben heti 3kg ment le. Így fogytam 13kg-ot egy hónap alatt.

Utána rendes diétára váltottam, elkezdtem edzeni, feszesítő tornákat végezni. 2.hónapban 5kg ment le, utána 4. Aztán vittem fel a kcalt fokozatosan, az edzések megmaradtak és azóta is rendszeresen edzek, futok, sétálok vmit mozgok, napi 2-3órában. Viszont most emellett már ugyanúgy sokat eszek, mert fokozatosan tértem vissza, kéthetente 100kcal-val emeltem.

Ugyhogy végülis minden jól alakult:DD

2018. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Elsőre ne hallgass! Az, hogy nem került kórházba, az szerencse, te még nyugodtan összeeshetnél ettől az utcán.

2. Gondold át, hogy milyen (közel) egészséges fogyókúrák vannak, és abból melyik illik hozzád.

3. Alapvetően az a lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél! Hogy mennyire, arról megoszlanak a vélemények. Általában azt mondják, heti fél (de max. heti 1) kg fogyási cél az ideális. Semmiképp se menj napi 1200-1500 kalória alá! (Vannak, akik azt mondják, hogy az alapanyagcserédhez szükséges kalóriát mindenképpen edd meg, de ez pl. nálam csak heti 0.3 kg mínusszal járna, így én heti mínusz fél kilóval számolva állítottam be a célom)

4. A kalóriakeretedet elvileg úgy használod fel, ahogy akarod - kivéve, ha olyan diétát választasz, ahol alapvetően fontos figyelni a makrókra (szénhidrát, fehérje, zsír arányra). Mindemellett célszerű minimalizálni az üres kalóriákat: cukor, rizs, tészta, krumpli, péksütemények stb. Egyél húst salátával, zöldségkörettel, tejtermékeket, hústermékeket, gyümölcsöt, zöldségeket, mértékkel olajos magvakat stb.


Én egy hete kezdtem el újra odafigyelni, hogy mit eszem, 3-4 éve adtam le 7 kilót kb. 2 hónap alatt.

2018. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az első életveszélyes dolgokat ír, szerintem nem is csinálta. Amúgysem lehet 3 napig éhezve bármit is csinálni, aztán napi pár száz kalóriával élni. A szervezet keményen büntet.Széklet olyan lesz mint a beton, (ha lesz), vizelet nincs, vese tönkremegy, a gyomor is. Ez csak ágybanfekve lehet csinálni.


Utána dupláját szedi fel. Aki napi három óra edzést végez, az nem csinál semmi mást. Nincs munkája, nincs gyereke, pasija, elkötelezettsége.


Igenis heti fél kiló fogyás a normális. Gondolj bele, tíz hét öt kiló...az már szép.Egy év alatt akár huszonöt kiló is lehet.

(mondjuk az is életveszélyes, de nem lehetetlen)


Egy év alatt tíz kiló fogyás még kezelhető károsodás nélkül. Aztán jön a neheze...az életfogytig tartó súlytartás.

2018. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 11. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok hülyeséget kipróbáltam már belekerültem az ördögi körbe, végül a sok koplalás és falásroham után jól meg is híztam. Na szóval rájöttem hogy csakis a normális, mértéktartó nem drasztikus diétának van értelme. Minden fajta ételt eszem csak mértékkel. Befejeztem a nassolásokat, csipsz zabálást. Direkt nem veszek csokit , csipszet, hogy ne is legyen otthon. Viszont ha szombaton babgyulyást főzök és fánkot sütök, abból normális mennyiséget eszem. Fánkot is. Egy darabot, nem kettőt nem az egész tányérral. Így viszonylag elég jól megy a fogyókúra. Nyilván nem minden nap van ilyen étel nálunk. Csak értsd hogy minden de mértékkel eszem. Illetve elkezdtem sportolni is mellé. Kb 3-4 hónap alatt lement 15 kiló. Viszonylag könnyen. A testem iszonyú jól formálódik. Mikor sport nélkül fogytam nem néztem ki ilyen jól.
2018. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt az elvet követem, hogy 100 kalória édességet engedek meg magamnak naponta. Nem is hinné az ember, mi minden belefér ebbe! Sokszor kb. csak a felét használom ki, mégis megvan a "napi nasi":)
2018. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csirkemell, tengeri hal, pulykamell, zsírszegény tehéntúró/cottage cheese, tejsavópor, olajos magvak (földimogyoró, dió stb), teljes kiőrlésű kenyér, zabkása, sárgaborsó, csicseriborsó, bab, barnarizs, zöldségek (brokkoli, kelkáposzta, kelbimbó, fejes saláta, paprika, zöldbab stb)
2018. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!