Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít a zöld tea a fogyásban?

Segít a zöld tea a fogyásban?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy attól fog az ember fogyni, hanem mozgás és dieta mellett hasznos?

2018. jan. 11. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2018. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak placebo hatása van - már úgy értem, ha van is valami hatása, az olyan csekély, hogy a placebo hatás mellett nem számottevő.

Viszont nem szabad lebecsülni ezenek a "lelki mankóknak" a fontosságát. Szóval ha te hiszel benne, szereted használni és úgy érzed, jobb tőle, akkor használd, az biztos, hogy ártani nem árt!

2018. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem segít, kamu
2018. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyiban segít a diétában, hogy kevésbé érzem magam éhesnek. Napi 2-3 csészével megiszom, és nincs éhségrohamom.

Illetve, teszek bele egy kis sztíviát és citromot, és így nagyon finom, nagyon szeretem, édességként vagy desszertként fogyasztom valójában.

(ha ugyanazt eszed, mint máskor, és iszol zöld teát, az nem ér semmit, nyilván. De szerintem segít a diéta betartásában.)

2018. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggelt ezzel kezdem. Fél liter, természetesen cukor nélkül.
2018. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, hasznos. Víz helyett pont jó. Amúgy tökmindegy, még akkor is, ha én is ezt iszom(víz helyett)
2018. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat nem számít, de mint folyadék és kellemes kis cucc, segíthet, hogy picit kevesebbet egyél. Persze lehet, hogy nem teszi.
2018. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!