Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak annyit akarok kérdezni,...

Csak annyit akarok kérdezni, hogy szerintetek hogy tudnék hatásosan és legkönyebben fogyni 15 kg-ot? Nem szeretném visszaszedni, mert főleg azért jött rám, mert étkezési gondokban szenvedtem és elég fiatal is vagyok (16 éves, lány)

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyod, magasságod? Mit értesz étkezési gondok alatt? Írd le és segítek.
2010. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
háta gond az volt,hogy úgy 15 éves koromban feljött rám pár kiló, és le akartam adni és teljesen megszállott lettem... és az étel győzőtt felettem úgymond és állandóan ducinak láttam magam és emiatt is ettem...ezen mostmár túl vagyok, úgy érzem és szertném leadni akilókat. 172 cm vagyok és tudom 15kg-ot írtam ami furán fog hangzani mert most én csak 58 kg vagyok, de én elég sok zsírt látok még magamon...
2010. jún. 6. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!