Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposzta leves diéta vélemények?

Káposzta leves diéta vélemények?

Figyelt kérdés
Ki mennyit fogyott vele? Jobban éreztétek magatokat a kúra után?

#Káposztaleves-diéta
2018. jan. 19. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Egy kalap lópikulát nem ér.

Akkor leadod, egy életre megundorodsz tőle, utána visszahízod duplán.

Akárhogyan is szeretnénk a biztos és egészséges fogyás egyetlen módja az életmódváltás, amibe a mozgás is beletartozik.

2018. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

az a baj hogy nem sokértelme van.

az hogy mennyit fogysz vele az főleg attól függ hogy hány kg plusz van rajtad..

De a fő gond az hogy utána vissza is jön..

csináltam már úgyhogy tapasztalatból beszélek.

2018. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


Azt írja, hogy nem jön vissza

2018. jan. 19. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja...a legtöbb diéta azt írja.

Nem kell bedőlni. Gyors és tartós diéta nem létezik.

2018. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fogyás még mindig kalóriadeficittel érhető el, felesleges ilyen káposztadiétáknak bedőlni, ez így magában semmit nem ér. Ehetsz te egész nap káposztalevest, ha nem eszel kevesebbet mint amit elégetsz nem fogsz fogyni. Fogyáshoz számolni kell a kalóriákat, máshogy nem működik. A fogyás utáni visszahízás pedig nem törvényszerű semmilyen diétánál, csak akkor történik ilyen ha fogyás után rendszeresen többet eszel mint amit elégetsz.
2018. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad ezeket a semmit nem érő diétás szarokat. Helyette inkább válts életmódot, táplálkozz egészségesen, figyelj oda miből mennyit eszel. Mindent szabad fogyasztani, csak mértékkel. Semmi értelme ezeknek a diétás programoknak, mert utána visszahízol. Inkább válts életmódot, mellőzd a cukros italokat, sütiket, édességeket, normális kajákat egyél, sportolj és meglátod, simán lemennek a kilók. Én különösebben nem diétázok, hanem sportolok, odafigyelek rá, hogy mit eszek, néha-néha becsúszik egy süti, pizza, csoki meg ilyenek, de mivel mértékkel fogyasztom, így nincs káros hatása. Ezzel a módszerrel 10 kg-ot fogytam és visszaállt a súlyom az eredeti állapotára.
2018. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

persze hogy azt írja nem jön vissza,de ez nem jelenti hogy így is van..!

Nekem lement 1hét alatt 2,5kg

Rá 1hétre meg 3 feljött,pedig nem kezdtem el zabálni

2018. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiába pontozták le, akkor sem ér semmit és pont.
2018. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen diétánál nem jön vissza, ha nem eszel utána többletben, de ez bizonyos esetekben nagyon nehezen megvalósítható.

Én speciel sosem foglalkozom azzal, hogy visszajön-e, más okból tartom fontosnak, hogy egészségesen fogyjon az ember.


Egyél normálisan, erre amúgyis szükséged lesz a fogyás után is. Semmi értelme leszenvedni a felesleget, majd visszatérni a régi stílushoz vagy akár egy újhoz, de úgy, hogy fogalmad sincs a táplálkozásról. Ha pedig vannak ismereteid, extrém dolgokba nem akarsz fogni. Vannak drasztikusabb diéták, amik van, akinek megfelelnek, de bizonyos szintet azért tartani kell.


Ha koplalsz, akkor se fogysz egy hét alatt 2 kilónál többet, hacsak nem vagy nagyon kövér, de itt nem 10-20-30 kilóra gondolok (kivéve, ha keményen edzel, de arra kevesen képesek).

Ez egy sanyargató, opcionálisan koplaló átverés, mint a többi.


Attól még a káposztaleves finom lehet (hanem leveskocka van benne, hanem zsír, ahogy kell, bár ízlések és pofonok) és segít, ha ezt eszed rágcsa helyett, no de normális étel is kell s azért sokunknak ennél picit nagyopbb változatosság is kell. Én kiakadnék a durván fehérjeszegény napokon, ha arra kényszerítenének, nem is érezném magam jól, akármennyit is ennék a megengedettekből... Mondjuk én speckó eset vagyok, mert szénhidrátmérgezést kapnék (szeretem a levest, simán betolnék napi sok kilót, nem is fogynék sokat :D görögdinnye kis kalória? erről 3-4 kiló után lehet vitatkozni, de igazából korábban is. annyi pedig egy délután alatt bemegy, tartalmas ebéd után).


Közben kitértem arra, hogy ilyen kósza leírásokkal még a kalóriadeficitet sem írják elő s van ember, aki inkább hízna. Az éhség nagy úr. De a fegyelmezetten koplalóknak se jó.

2018. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bármi lehet káposzta helyett is, csak kis kalóriatartalmú legyen: savanyú káposzta, cékla, kalarábé, sárgarépa, zeller stb. Az emészthetetlen növényi rostok biztosítják a megfelelő bélműködést. Épen a sok káposzta viszont a benne levő és a pajzsmirigy működését gátló anyagok miatt nem igazán jó hosszabb távon. A mozgás növelése viszont elkerülhetetlen, mert a vércukor szint csökkenése törvényszerűen az éhségérzet és az álmosság fokozódásával jár, csökkenti az aktivitást, ami törvényszerűen gátolja a testsúly csökkenését. Naponta 4-8 km séta elengedhetetlen, ha ennél intenzívebb mozgás nem kivihető.
2018. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!