Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport igyak?

Milyen fehérjeport igyak?

Figyelt kérdés

Update eteleket szoktam rendelni szinte minden nap, emellett heti 3-4 alkalommal edzeni jarok (tobbnyire erosito csoportos orak, pl. has, lab, fenek, zsiregeto... Cardio edzest eddig nem nagyon vegeztem, de heti egyszer legalabb szeretnem bevezetni. A legfobb celom a fogyas, de kozben formalni is szeretnem az alakomat es egy kis izmot felszedni/feszesedni. Szeretnem bevezetni a napjaimba - edzes utanra - a feherjepor fogyasztast, de mivel semmi tapasztalatom a temaban, ezert kerlek segitsetek, hogy melyik fajtat vegyem? Koszonom!


L/22



2018. jan. 22. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a Scitec Iso whey Zero jött be. A Bitech-estől állandóan rossz volt a gyomrom.
2018. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó pszichológus segíteni az önértékelési gondjaidon.
2018. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Nem drága és finom is, biotech gyártja, annak az olcsóbb proteinje.

2018. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Én peak fehérjeport használok. Drágább az átlagnál, de nagyon finom.

Kísérletezz, hogy melyik ízlik a legjobban.

Vagy másra gondoltál?

Akkor ez segít:

[link]

2018. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, hogy mire való a fehérjepor, vagy csak láttál egy óriásplakátot, amin egy jó alakú nő volt egy termék mellett? Nincs szükséged rá. Ha izmot akarsz felszedni, ne csoportos órára járj!
2018. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán tudod, hogy van-e szükséged fehérjeporra?

Nem eszel elég fehérjét? Mert nem nehéz megenni annyit, amennyire szükséged van. Nyilván egy profi testépítőnél más a helyzet, de te nem az vagy, ha jól értem.

2018. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg ennyire nem vagy vele tisztában vele, hogy mire való a fehérjepor, nem ismered az alapvető táplálkozási szabályokat, és nem tudod, hogy milyen edzést kell végezni izmosodáshoz, addig ne rendelj az égvilágos semmit. Az edzés utáni fehérje ivás pedig egy mítosz. Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy mikor viszed be a fehérjét.
2018. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!