Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tóth Verát miért dicsérik...

Tóth Verát miért dicsérik sokan amiért lefogyott?

Figyelt kérdés

Annyira, ökölbe szorul másnak a keze. aki 150 kgos, és vért izzadva fogy le, több honapig, akár évig megvonva mindenféle szénhidrát, kenyér, és egyéb cukrok, édességek megvonását is, nem kis akarttal, Tóth Vera meg a nagy részét műtéttel érte el és mindenhol ezt olvasni.

Persze nekem tetszik, mint nő mivel srác vagyok, de én ezekkel foglalkozom, meg edző is vagyok, de kb pár évvel ezelőtt, 145 kg voltam, nagyon sokat kellett érte szenvednem, hogy elérjem a 85kgt és ugy hogy nem ereszkedett el a bőr, Rettentő sokat.

Más előttem ette a pizzát és egyéb finomságokat, én meg kibirtam, leküzdöttem, és ezt meg amit mást csinál kéne példának venni, és nem az hogy műtéttel elérte azt hogy, kevesebbet raktároz el a szervezet, de egy idő múlva visszajönnek a a kaloriák rá, mivel, ugyan annyit eszik feltehetőleg mint mielőtt lefogyott volna, és az hogy egy csodagépre kiáll és szelfizik edzésnek sem nevezhetp.

Csak azért irtam őt példának, mert midnenhol erről olvasni, ujságokban és stb. és kicsit sőt nem kicsit, megtéveszti az embereket ez pénzzel meg máűtéttel bármi elérhető és nem kell érte megszenvedni?

Mert ez nagyon nem igy van., a sikerért mmeg kell szenvedni dolgozni, ahogy a pénzért is. dolgozik az ember.


2018. jan. 23. 21:52
1 2 3
 1/27 Andizsuzsi ***** válasza:
44%

"műtéttel elérte azt hogy, kevesebbet raktároz el a szervezet"


Te érted is, amit írsz?

2018. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Válaszoló: Igen értem , dmert edző vagyok, és nagyvonalakban irom, de akkor leirom, tehát műtéttel érte azt el, hogyha ugyan annyit eszik, mint mielőtt "lefogyott" volna, Tehát a műtéttel ezzela gyomorszűkitő műtéttel, kevesebbet "raktároz" ela szervezet, a bevett táplálékokból , illetve nem lesz annyira éhes az ember. , akinek van ilyen . gyomorszűkitése.
2018. jan. 23. 22:09
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Fogalmad sincs róla, miről beszélsz. A gyomorszűkítő műtét lényege éppen az, hogy kevesebbet eszel, mert a szervezeted fizikailag képtelen többet befogadni. Kisebb a gyomrod, ergo kevesebbet eszel, és ritkábban érzed magad éhesnek, de akkor sem érzel kényszert arra, hogy zabálj - ha mégis, a korábbi mennyiség töredékét se viszed be. A fogyókúra kulcsa nem az önkínzés, hanem a mértékletesség, és ez a műtét éppen azoknak van, akik ezt maguktól nem tudják hosszú távon fenntartani.
2018. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem raktároz el kevesebbet, csak kevesebbet tud enni. Ennyi a lényege annak a műtétnek.
2018. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Szó szerint szétvágják a beled és összefoltozzák miután összehúzták a gyomrod.

Hiába akarsz enni, nem tudsz, és ha eltérsz a diétádtól, abba bele is halhatsz. :D

2018. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Elég sok olyan emberrel vannak tele az újságok, akik egyébként semmit nem tettek le az asztalra. Tóth Vera, Tóth Gabi, Tóth Andi, Szabó Zsófi, Sarka Kata, Hódi Pamela, és még sorolhatnám napokig a bors/blikk/ripost "magazinok" "sztárjait", akik vagy olcsó tévésorozatokból, vagy isten tudja, honnan szereztek "hírnevet". De amit ők csinálnak, azt mindig olvasni fogja a sok hülye, de legalább azért rákattintanak, hogy utálkozzanak vagy kiröhögjék őket.

Tóth Vera zenei karrierje már réges régen a semmibe veszett, azóta évente kétszer bekerült valamelyik szennylapba azzal, hogy éppen megint nem sikerült lefogynia és éppen megint nem kell a férfiaknak.

De ha egy kövér nő, főleg ha egy ennyire kövér nő lefogy, arra mindig repülnek az olvasók (főleg a többi nő), mint légy a sz**ra.

Az mindig óriási szenzáció, az mindig csoda, akkor mindig nyalni kell, vagy irigykedni. Az nem számít SEMMIT, hogy milyen módszerrel, hogyan és mennyi idő alatt csináltad, tegyél ki magadról pár előtte-utána képet az instára, persze egyre csinosabb ruhákban, és lesz 20ezer követőd anélkül, hogy amúgy bármi mást tudnának rólad. Persze ez csak nőknek működik.

Én egy kávézóban pillantottam meg Tóth Vera fantasztikus eredményét, azaz hogy plasztikával felvarrták a lógó hasát.

Én már régóta szánalmasnak tartom, az egész celebkedést, amit bevállalt, mert más munkára nem képes, zenészként meg megbukott. Én jobban becsülöm azokat, akik eleve képesek arra, hogy ne hízzanak 200 kilóra, de ha már mégis, akkor azt igazi edzéssel adják le és nem szürcsölnek kétnaponta habos-csokis cappuccinot meg mellé sütikéznek, mint Vera.

De azokat az embereket, akik ezeket az újságokat meg webmagazinokat olvassák, nem érdekli, egy hangyaf**nyit sem az edzés meg a diéta. A fele nyugdíjas néni, a másik fele otthonülő háziasszony, akik csillogó szemmel írogatják a valagnyaló kommenteket Verának meg a többinek, és cserébe úgy érzik, hogy egy kicsit ők is valakik lettek, és majd talán egyszer ők is le tudnak fogyni 3 kilót.

Teljesen felesleges ilyeneket olvasgatni meg ezekkel foglalkozni. Hadd éljék a szánalmas kis életüket, te meg éld a sajátodat és örülj neki, hogy te legalább igazi munkával értél el igazi sikereket, és nem lájkokért nyalatod a hátsódat.

2018. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

+Fogalmad sincs róla, miről beszélsz. A gyomorszűkítő műtét lényege éppen az, hogy kevesebbet eszel, mert a szervezeted fizikailag képtelen többet befogadni. Kisebb a gyomrod, ergo kevesebbet eszel, és ritkábban érzed magad éhesnek, de akkor sem érzel kényszert arra, hogy zabálj - ha mégis, a korábbi mennyiség töredékét se viszed be. A fogyókúra kulcsa nem az önkínzés, hanem a mértékletesség, és ez a műtét éppen azoknak van, akik ezt maguktól nem tudják hosszú távon fenntartani."


Ez egy nagy tévedés az amit irsz.A műtét egy ideig jó, utána vagy telejsen lefogy szinte éhen hal, vagy vissza szedi a súlyát. A másik meg nem igaz, aki képes sokat enni már bocsánat, az igenis, nem műtéttel meg csodamodszerekkel érje el amit akar, hanem, küzdjön meg érte.

Miért szted az fer most őszintén kérdezem, Leül atv elé, mindennap megeszik mittudomén két pzzát az illető, naponta ilyen 32 cm eset. teli zsirral stb. iszik mellé kolát, csokit eszik mellé és stb. Nem megy el sportolni, mondván nincs ideje, de pénze van. elhizik, egy idő mulva, de van pénz műtétre, és eheti tovább ugyanazt?

Mindennek megvan az ára, . Ennek a műtétnek is, hiába fogy valaki ezzel le, nem sokáig lesz látható eredménye, ezt már több embertől is hallottam illetve tudom.

Az hogy az ember képes megállni hogy nem eszik, mindenféle, tartositott zsiros kajákat, vagy legalább lesétál 1 héten kétszer kocogni, ezt hivják normális életmódnak én szerintem. Ehhez még akart sem kell, de lustaság meg a milliók, azok érnek valamit ebben a században? legyen mindenki lusta, egyen össze vissza, aztán háá van 4 millióm, majd leszedem a felesleget, csoda módszerekkel.

2018. jan. 23. 23:27
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha te edző vagy szivem, akkor én meg híres és karcsú topmodell... 😊
2018. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorszűkítő műtéttel lényegében rákényszerítik, hogy kevesebbet egyen. Ha ezt a mennyiséget tudja tartani, úgy megőrizheti "karcsúságát". De a gyomor könnyen tágul, azaz ha "erőlteti", egy idő után "visszanyerheti" az eredeti súlyát, sőt...

Sokaknak ezért nem igazán használ.

2018. jan. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Andizsuzsi ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy te szimplán irigy vagy?
2018. jan. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!